Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

joax1 avatar joax1 0 Точки

Някой разбира ли от WIndows Forms?

Здравейте. Търся човек, който да ми бутне едно малко рамо по едни простички условия, защото отскоро се сблъсквам с тях и не успявам да се справя. Ще бъда адски благодарен ако има някой, който разбира и може да отдели няколко минутки затова. Можете да ми пишете ЛС или в темата, а аз ще Ви добавя през фейсбук или скайп.

Тагове:
0
Programming Basics
externo avatar externo 119 Точки

аз искам да ти помогна, напиши си мейл или скайп

1
coaster avatar coaster 412 Точки
Здрасти, и аз бих искала да пробвам :)
0
joax1 avatar joax1 0 Точки

Здрасти. Благодаря ти, че се отзоваваш. Ето ти скайп - bodymich1

Не се учудвай ако ти излезне различна страна от България, това съм аз :)

0
joax1 avatar joax1 0 Точки

Идеята ми е ако някой може да отдели 10 минутки и да ми обясни през Desktop Screen на скайп някои основни неща в една задачка (не е никак сложна, но аз се сблъсквам за първи път с това). Иначе определено както Наков каза, ще трябва да седна да поуча ако искам да ги разбера. Конкретко за тази ситуация ми трябва човек, който би могъл да подаде рамо.

0
d.georgiev.91 avatar d.georgiev.91 63 Точки

Ако не ти е само за университета/училище, за да си направиш домашното, моят съвет е по-добре се захвани да научиш WPF и остави Windows Forms-a. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.