Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Isoton avatar Isoton 7 Точки

Drupal Back-end 2016 - FATAL ERROR

 

Здравейте.

Получих следната грешка(FATAL ERROR: REQUIRE_ONCE(): FAILED OPENING REQUIRED 'C:\SITES\GEORGY/SITES/ALL/MODULES/RULES/INCLUDES/RULES.CORE.INC' (INCLUDE_PATH='.;C:\XAMPP\PHP\PEAR') IN C:\SITES\GEORGY\INCLUDES\BOOTSTRAP.INC ON LINE 3211)  като преместих папките(rules,views,ctools) в папка contrib-както е показано на лекцията.Тоза грешка се вижда в modules най-накрая след бутона.

Можете ли да ми кажете къде ми е грешката и какво да направя?

Тагове:
0
Drupal 25/01/2016 19:34:04
stakata avatar stakata 4 Точки

Здравей, според Васил Бойчев, за да можеш да преместиш модулите в новата им папка трябва първо да ги дисейбълнеш и след това деинсталираш. В клипчето по-надолу ще намериш нужната ти информация:

https://www.youtube.com/watch?v=jM2nfDRBXe0&feature=youtu.be&t=372

Според мен, ще е по-добре първо да си ги върнеш на оригиналното място и след това да ги спреш -> деиснсталираш.

 

Поздрави,

Станимир Панайотов

 

0
26/01/2016 19:22:38
Isoton avatar Isoton 7 Точки

Благодаря за отговора но направих всичко от начало многокаратно(чиста инсталация на всичко) като следва в  клипът и все едно и също!

https://www.facebook.com/groups/451616458296696/ Това е линка на facebook-групата 
 

Там имат същият проблем!

0
Isoton avatar Isoton 7 Точки

Това е решението на проблема!

 

Станимир Панайотов - Ако плъгните са спряни и след това деинсталирани, след това можеш да ги преместиш в друга папка. Ако пак ти дава същата грешка може да пробваш с чистене на кеш. През drush:

drush cc all

Или през административаната страница:

Configuration -> Performance -> Clear All Caches

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.