Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Не се притеснявай, няма проблем в кода ти или поне не такъв, че да не може да се обработи. В джъдж системата има проблем, скоро ще го оправят ; )

1
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Благодаря за информацията!

0
deniz avatar deniz 29 Точки

А някой ще сподели ли решението си?

0
Ivaylo.Goranov avatar Ivaylo.Goranov 68 Точки

Най-долу е авторското решение.

https://softuni.bg/trainings/9/high-quality-code-sep-2014

Това е моето решение. GitHub линк.

0
26/01/2016 17:44:32
anto84 avatar anto84 16 Точки

Здравейте, някой може ли да ми даде линк кък judge? Нещо не мога да намеря задачата в judge?

Поне тук

https://judge.softuni.bg/Contests/#!/List/ByCategory/7/High-Quality-Code

този лаб го няма. Да не би да е махната задачата вече?

Искам да си проверя решението.

0
04/02/2016 16:03:55
progy13 avatar progy13 1 Точки

При мен като пробвам нулевия тест работи, но като го пусна в judge ми пише, че хвърля някакъв nullreference exception? Чудя се, дали проблема е при мен или в judge-а?

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

При мен минава всичко, така че предполагам е в теб, дебъгни и виж къде го хвърля.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.