Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
achobanov avatar achobanov -4 Точки

И аз съм така.

Web page not available. 

0
byclops avatar byclops 126 Точки

Достъпа вече е възстановен. Много бърза реакция:)

0
jordan_jordanov_89 avatar jordan_jordanov_89 1 Точки

Днес пак няма достъп цяла вечер...

1
byclops avatar byclops 126 Точки

Да, и на сутринта проблема продължава.

Лошото е, че материалите и задачите са достъпни само през Таковата...

1
ttitto avatar ttitto 1154 Точки

Вече нямам думи. Таковата работи само в дните когато има лекция по питон. Поне да качват задачите в системата на софтуни! На крачка съм да се откажа от явяване на изпит.

0
30/01/2016 11:58:52
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

И в момента пак не отваря страницата. Не може ли всички материали да се направят на отделни файлове и да се качат в системата на СофтУни, както е и с останалите курсове...

6
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Наистина, достъп до http://python3.softuni.bg/ няма. Това прави гледането на видео доста по-малко полезно.

Моля, вдигнете сайта! Щом е решено материалите да са на отделен поддомейн, така да бъде. Но трябва да може да ги достъпваме, нали!?

5
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

Вече трети ден нямам връзка с "Таковата". Няма ли някой да обърне внимание на този проблем? Крайно несериозно е да нямаме достъп до материалите. Вярно, че курса е безплатен, но някои вече сме си платили за изпита.

4
villyjord avatar villyjord 174 Точки

Къде в таковата има достъп до решените задачи в клас, че нищо не намирам? Ползвам същата тема за удобство да не вдигам нова.

0
ttitto avatar ttitto 1154 Точки

Няма достъп до решените задачи. За някои задачи има насоки в долната част на страницата на задачата. Но за вчерашните задачи нямаше такива. Ще трябва да изчакаме видеото.

1