Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

achobanov avatar achobanov -4 Точки

И аз съм така.

Web page not available. 

0
byclops avatar byclops 126 Точки

Достъпа вече е възстановен. Много бърза реакция:)

0
jordan_jordanov_89 avatar jordan_jordanov_89 1 Точки

Днес пак няма достъп цяла вечер...

 

1
byclops avatar byclops 126 Точки

Да, и на сутринта проблема продължава.

Лошото е, че материалите и задачите са достъпни само през Таковата...

1
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Вече нямам думи. Таковата работи само в дните когато има лекция по питон. Поне да качват задачите в системата на софтуни! На крачка съм да се откажа от явяване на изпит.

0
30/01/2016 11:58:52
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

И в момента пак не отваря страницата. Не може ли всички материали да се направят на отделни файлове и да се качат в системата на СофтУни, както е и с останалите курсове...

6
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Наистина, достъп до http://python3.softuni.bg/ няма. Това прави гледането на видео доста по-малко полезно.

Моля, вдигнете сайта! Щом е решено материалите да са на отделен поддомейн, така да бъде. Но трябва да може да ги достъпваме, нали!?

5
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

Вече трети ден нямам връзка с "Таковата". Няма ли някой да обърне внимание на този проблем? Крайно несериозно е да нямаме достъп до материалите. Вярно, че курса е безплатен, но някои вече сме си платили за изпита.

4
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Къде в таковата има достъп до решените задачи в клас, че нищо не намирам? Ползвам същата тема за удобство да не вдигам нова.

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Няма достъп до решените задачи. За някои задачи има насоки в долната част на страницата на задачата. Но за вчерашните задачи нямаше такива. Ще трябва да изчакаме видеото.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.