Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Programming Basics февруари.

Здравейте, току що се записах за курса който започва февруари месец, но забелязах, че изпита след него е април месец.Та, въпросът ми е февруарския курс застъпва ли се с януарския, или и той започва от това ниво което е преди нулевото.Мерси предварително.

Тагове:
-1
Programming Basics
agoranov avatar agoranov 12 Точки

Двата курса са идентични, като има нов курс всеки месец (или най-много през месец). Не ти пречи да гледаш лекциите от настоящият курс.

0
26/01/2016 17:46:18
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Това ми е ясно.Въпросът ми е като отида на 20 февруари от кое ниво ще почна, от това което е било преди или от най-новото(нивото което е преди нулевото)

0
agoranov avatar agoranov 12 Точки

При така зададеният въпрос, ако започнеш на 20 февруари ще започнеш от ниво 0 (Basic Level), което е същото което тече в момента от 16.01.2016г. Ако притесненията са ти, че ще започнеш от по-горно ниво (и няма да си готов за него), не се притеснявай. Няма как да стане, без да са те приели.

0
LittleZombie avatar LittleZombie 30 Точки

Здравей! Няма ниво преди нулевото. Нулевото е ниво Programming Basics, което е подготвително ниво. А ако вече имаш познания в програмирането, се записваш пак за Programming Basics(online форма на обучение) и просто чакаш да дойде датата на изпита за първо ниво - Fundamental level.

-2
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Явно не съм задал въпроса правилно и ще опитам пак.От известно време гледам лекциите и решавам задачите от ноември месец 2015 година(примерно) където лекциите са структурирани по следния начин:Откриване на курса-->Математика за програмисти-->Въведение в програмирането и т.н.Днес от любопитство цъкнах на януарския курс и гледах откриващата лекция  в която Наков обясни, че предишната програма била много трудна и прекалено малък процент от хората се справяли.За да се справи с този проблем, курса Programming Basics вече е променен и започва от доста по ниско ниво като дори има междинен изпит, след което се преминава към Математика за програмисти-->Въведение в програмирането и т.н.

И тук идва отново въпросът ми.Февруарския курс по стария план ли започва(от математика за програмисти и нагоре) или започва от това ''Мега" начално ниво представено за първи път този януари.

Надявам се този път правилно да съм обяснил.

Поздрави.

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Според мен оттук насетне вероятно ще започва от програмата за януари, но все пак ще е хубаво някой който разполага

с повече информация да потвърди. За мен е по-логично да се започва отсега нататък с тази програма, защото както

господин Наков каза, няма как да го направи по-лесно от това. А и сегашният формат на курса на мен лично ми харесва. 

Който му е по-трудно има повече време , който пък е по-напред може да си решава задачите за по-напред и ще има още

повече време да се упражнява. Колкото повече време пък се упражнява , толкова по-добър става... 

3
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

И аз предположих, че от тук нататък ще се започва по обновената програма, но когато тръгнах да се записвам, пишеше, че изпита ще е април месец което е 2 месеца след началото на курса, а новата програма ми се струва, че е по дълга от два месеца и за това реших да питам.

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Не се притеснявай просто следи темата. Можеш да си сигурен, че някой по-компетентен ще ти отговори :) 

2
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Ъп(Надявам се да не е забранено)

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.