Loading...
angels82 avatar angels82 32 Точки

Необходими знания за Unity 3D

Здравейте,

В описанието на необходимите знзния за курса са описани начални нива на С# и ООП. Аз току-що завърших Programming Basics и все още не съм започнал Fundamentals, където се изучава ООП. Подходящ ли е за мен курса по Unity 3D при това положение или ще ми е трудно без познанията по ООП?

Благодаря!

Тагове:
0
Unity 3D
gvanastasov avatar gvanastasov 52 Точки
Best Answer

Би трябвало да си ОК - казвам го предвид, че работя с Unity от около 3 години, не според това, което ще се очаква от курса. За мен Unity е готино място да научиш много за практическото и нагледно ползване на C# (малко по-различно от стандартното), както се казва ON-THE-FLY - но имай предвид следното - математика ще има много, ако не в курса, то по-принцип при game dev. Ако имаш притеснения, мисля че е най-добре да се свържиш диреткно с човека, който води курса - смятам, че той ще ти даде най-коректно мнение. Плюс - както Unity обичат да се хвалят - "по-голямата част от програмирането вече е свършена от нас(Unity)" :)

0
angels82 avatar angels82 32 Точки

Благодаря ти много! Математиката не ме притеснява. Притесненията ми са да не би да избързвам и да трябва да имам по-стабилни умения преди да се захвана да уча Unity. Благодаря за отговора!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.