Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

angels82 avatar angels82 32 Точки

Unity 3D - февруари 2016

Здравейте,

В описанието на необходимите знзния за курса по Unity 3D са описани начални нива на С# и ООП. Аз току-що завърших Programming Basics и все още не съм започнал Fundamentals, където се изучава ООП. Подходящ ли е за мен курса по Unity 3D при това положение или ще ми е трудно без познанията по ООП?

Благодаря!

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки
Best Answer

препоръчвам ти да го оставиш за по нататъка. Мини си първо фундаментал и след това. няма смисъл да учиш нещо което разбираш на половина

1
angels82 avatar angels82 32 Точки

ОК, благодаря много. Поздрави

1
Ivaylo.Goranov avatar Ivaylo.Goranov 68 Точки

Кога ти започва фундаменталс нивото? На 8-ми февруари с Advanced C#?
Unity започва през средата на февруари. Реално имаш време да се самоподготвиш с основни познания по ООП.
Всичко зависи от това колко си зает, каква мотивация имаш и т.н. 
Ако се справиш, после ООП няма да ти е на нагорно. Пък ако ти идва много трудно, не се записвай за изпит. Записването за изпит с отстъпка е до края на февруари почти. Имаш време да прецениш.
Advanced C# е най-лекия курс от фундаменталс, така че би следвало да се справиш със съчетаването на двата.

0
26/01/2016 23:09:20
angels82 avatar angels82 32 Точки

Благодаря! На 7 март ми започва Фундаменталс, но все още не знам с какъв предмет. Благодаря за отговора!

0
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

И моят ще е на 7 март. Почва с джава след това адвансд си шарп после ооп и кпк. Едновременно с тях и teamwork

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.