Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hristoiliew avatar hristoiliew 10 Точки

Много практика

Колеги .. решавам си домашните всичко, но въпроса ми е къде мога да намеря различни видове задачи относно материала който взимаме на всяка лекция, за да съм готов за изпита да знам сякакви видове задачи.. рових се из интернет, но намирам задачи с материал който не сме взели още 

0
Programming Basics
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

В предните курсове провери ли ?  Примерно от декември или ноември или дори по-рано.

1
hristoiliew avatar hristoiliew 10 Точки

ами да вече реших  задачите до simple calculation вкл. 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ами това значи няколко неща - или не сте стигнали до материал достатъчен за да решиш 1 задача от изпита или си в грешка с това, че задачките, които намираш не могат да се решат с взетия до момента материал.

На изпита всички задачи освен 1вата изискват да знаеш цикли. От друга страна пък има теория в програмирането, че всяка задача може да се реши само с "while" и "goto", т.е. всичко друго е само и единствено логика :)

Ако не сте стигнали до цикли, то тогава просто решавай стари изпити - 1вите задачи. Там цикли не са нужни.

0
hristoiliew avatar hristoiliew 10 Точки

взели сме само първи стъпки в програмирането ии прости изчисления 

 а ти явявал ли си се на изпит ?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Явявал съм се, преди близо 2 години. До колкото знам в момента форматът на курса и респективно изпита е леко променен, но това не променя много нещата свързани с факта, че до момента сте взели материал крайно недостатъчен за решаване на нещо повече от 1вата задача на някой от досегашните изпити :) Така, че докато не вземете още материал може д се пробваш на 1вите задачки от старите изпити. Те са на ниво "Simple calculations". :)

0
hristoiliew avatar hristoiliew 10 Точки

Аха благодаря за информацията :) а на изпита е много код а не както в лекциите до 50-100макс  нали :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.