Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mitko132 avatar mitko132 3 Точки

Имам трудности, когато програмирам .

Здравайте. На 15 съм и от няколко месеца почвам да имам доста проблеми като програмирам (т.е. доста неясни неща). Да знам че е трудно и не мога нещата да ги разбера от първия или втория път, но понякога трябва да съм опитал поне 5 или 6 пъти и това не ми се струва нормално. Уча програмиране от година и половина не е много, но мисля че сега не би трябвало да имам чак толкова голям проблем. А да се откажа да програмирам за мен не е вариант. Моля кажете да ли това е нормално .

Благодаря.

4
Общи приказки
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

При мен понякога не се получават и от 30тия път :) Колкото повече учиш, толкова по-трудно става :D Т.е. все по-комплексни са проблемите, с които се сблъскваш. С две думи: нормално е.

5
ksevery avatar ksevery 35 Точки

RoYaL вече ти е отговорил, но да потвърдя и аз - дори и 10 години да си програмирал, пак ще има неща, които няма да схващаш от първия, втория или 20-тия път. Особено когато трудността се покачва. Да, доста по-лесно примерно ще научиш нов език за програмиране на фундаменталното ниво, но пък едва ли ще ти е лесно да разбереш как работи и да направиш примерно нещо с Machine Learning :)

4
radi81 avatar radi81 43 Точки

Предлагам ти отсега да се запознаеш с двете нормални състояния на редовия програмист (аз съм само любител-ентусиаст):

https://plus.google.com/photos/photo/100102610106580973580/6188385142938580514

От споделеното по-горе разбирам, че си на прав път :)))

Успехи и не се отказвай.

 

4
30/01/2016 23:23:14
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.