Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Chobi avatar Chobi 20 Точки

Fundamentals март 2016 - Бургас

Здравейте на всички.

Тъй като вече излезе приема за Fundamentals март 2016, искам да отворя една тема за всички които се явявахме на курса Programming Basics Бургас. Хубаво е да се преброим кои ще продължим на следващото ниво и да се организираме под каква форма ще го изучаваме (присъствено или онлайн). Искам да разбера и има ли хора които са обмисляли предложението на 
БСУ да се запишат в тяхната съвместна програма със СофтУни. Хубаво е да се обединим в една група която да си помагаме за следващите нива особено ако се налага да се пътува до София за изпити и екипни работи, така че очаквам повече хора се свържем и да се организираме.

6
Fundamentals Module
aruseva avatar aruseva 29 Точки

Привет!

Страхотна идея да си организираме една facebook група и да си помагаме взаимно, определно ще имаме нужда ;)

Аз ще съм онлайн 

 

1
thrusanova avatar thrusanova 7 Точки

Здравейте,бройте и мен.Ще бъда онлайн.Идеята е супер.

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Калине нещо такова може да ви е полезно -> https://codeshare.io/

Правете си скайп групи, фейсбук групи и всякакви такива способи, защото е много важно да си помагате взаймно.

Най-добре да се събирате на живо някъде в Бургас ако няма да се записвате присъствено, което е най-добрата опция.

Бургаския контингент в СофтУни е доста стабилен, може да разчитате на помощ когато имаме време, че повечето вече работят, Royal е също от Бургас и съм сигурен, че и той ще помага с каквото може.

2
31/01/2016 17:09:08
Chobi avatar Chobi 20 Точки

Супер . Радвам се че има интерес. Предлагам тази седмица да видим колко хора ще се присъединят в темата и тогава да предприемем действия към обособяването на група. Примерно в Събота може да си организираме среща на живо и да обсъдим всеки как вижда развитието ни. Има много варианти за сътрудничество съм сигурен че всички имаме идея как да бъде то. Както виждам си имаме и ангел-хранител в лицето на г-н Илиев така че със сигурност ще успеем wink

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Всичко зависи от вас, най-малкото мога да кажа на няколко човека да се включат и те да помагат, че повечето работят и няма как това да ни е full-time job. Да не говорим, че от всички за които се сещам аз мога да предложа най-малко като знания, но и едно нещо да покажа пак е нещо :) Само ми се обади когато си направите някаква група да задействам нещата. Също така не подценявайте форума, ако трябва спамете въпроси през десет минути, само гледайте да са според правилата, че не искам да ви заключвам/скривам темите :)

0
31/01/2016 21:39:04
remote87 avatar remote87 121 Точки

Здравей!

 

Извинявай, но може ли един линк към курса, за който говориш ( фундаменталс март 2016, Бургас ), тъй като аз имам взет бейсика и трябва да записвам сега фундаменталс, а съм от Поморие и ще ми е много по-удобно да запиша в Бургас.

Никъде в отворените курсове не видях такъв?

 

0
Chobi avatar Chobi 20 Точки

Fundamentals март 2016 е общ за цялата страна, няма отделен само за Бургас. Тука се опитваме да се съберем хората от Бургас-Област които имаме желание и можем да си помагаме взаимно да вървим напред.

0
01/02/2016 14:39:40
galya.miteva avatar galya.miteva 28 Точки

Страхотно :)! Аз също се записах онлайн. Пишете ме и мен.Можем да се събираме, примерно всяка събота или неделя, на по кафе и да си обсъждаме  темите, които сме гледали през седмицата. А ако някой направи фейсбук група да напише един линк тук.

1
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

Facebook група е добра идея за организации и коментари. 

Ако се намери желаещ да е създаде и администрира ще е страхотно :)

0
docomo avatar docomo 2 Точки

Здравейте,бройте и мен!

0
Dimo99 avatar Dimo99 1 Точки

Здравейте,бройте и мен!

0
IliyaPetrov avatar IliyaPetrov 1 Точки

Здравейте, аз също съм ЗА. Само трябва да решим кога и къде. FB група може би наистина е най- добрият вариант за организация ако не за първата, то за бъдещите срещи. 

0
Chobi avatar Chobi 20 Точки

Може в неделя да си направим една среща на живо (който има възможност). Примерно в ранния следобед около 15:00 ч. на ТРИЯ-та. За да се преброим на живо и да споделим вариантите за създаване на група. Ако сте за пишете и да се видим.

0
IliyaPetrov avatar IliyaPetrov 1 Точки

Аз съм ОК за деня, часа и мястото.

0
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

И аз се присъединявам към групичката. Дано да се съберем повече хора в събота. Аз ще записвам присъствено и искам да попитам дали няма случайно още някой от Бургас, който ще ходи към София? 

0
Chobi avatar Chobi 20 Точки

До колкото знам има доста бургазлии в софтуни така че и да не се свържиш сега с такива които ще запишат фундаменшъл, то със сигурност на място ще срешнеш много от нас smiley

0
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Супер. Предстои ми търсене на квартира и щеше да е добре да има някой, който също търси, за да си разменяме информация.

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

групата е факт!

https://www.facebook.com/groups/1070726489639179/

пишете ми за да ви добавя.

https://www.facebook.com/anton.portenov

1
radi81 avatar radi81 43 Точки

И аз се присъединих към групата, въпреки че в момента вече съм се записала във Fundamentals. По-важно е да си помагаме и да бъдем единни. Идеята на автора е много добра.

0
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Ради ти присъствено ли си или онлайн?

0
Chobi avatar Chobi 20 Точки

Готово и аз се присъединих към групата

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.