Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Мисля че май/юни месец започва back-end-a

2
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Така е май-юни започва, до тогава имаме структури от данни и алгоритми. Аз смятам, че това са курсове които трябва да влезнат в основната програма. :)

6
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Аз също съм съгласен че трябва да са в основната програма, но според мен са твърде "дебели" за да се вмъкнат към някой курс.

0
snaksa avatar snaksa 3 Точки

Някъде бях прочел, че курсовете от Advanced Level ще се провеждат веднъж годишно. Например, ако завърша есента Fundamentals трябва да чакам до лятото за да се запиша на Back-End (което пък дава възможност за записване в отворени курсове докато чакам). Някой може ли да го потвърди?

1
mirela95 avatar mirela95 56 Точки

https://softuni.bg/forum/7573/sledvashto-nivo-back-end-data :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.