Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

nVidia geforce gtx 250 проблем с DirectX 11

Здрвейте,

имам следния проблем, на компютъра ми имам видео карта nVidia geforce gtx 250, обаче не ми тръгва DirectX 11. Четох по форуми, казаха, че са несъвместими, но не мога да си обясна защо. Много ще съм ви благодарен ако ме насочите към половително решение.

Предварително, благодаря!

Тагове:
0
Общи приказки
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Да не би да си объркал модела - gts 250 намирам само аз, няма gtx 250.

За него доколкото намерих информация пише, че поддържа DirectX 10. Няма как да искаш да ти тръгва 11.

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

da, vuprosa e dali ima nachin da poddurja directx 11?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Хардуера не позволява. То ако можеше... :)

Единствения начин е с нова видео карта :)

1
02/02/2016 23:05:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.