Профил
Loading...
+ Нов въпрос
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 388 Точки

Enterprise Java Beans видео от лекцията

Здрвейте,

Виждам, че видеото от лекцията още не е качено. Кога можем да го очакваме? Настоятелно моля екипа на СофтУни да качва по-рано видеата. Срокът за предаване на домашни е кратък и това забавяне силно затруднява онлайн студентите. Особено за Jawa Web Development няма предишни инстанции на курса, от които да се готвим. А и за работещите почивните дни са основното време за подготовка. Благодаря предварително!

Тагове:
15
Java Web Development 06/02/2016 07:31:13
KostadinovJivko avatar KostadinovJivko 4 Точки

Аз също бих помолил да се качи видеото?Днес е събота 12:00,и видео няма?

4
06/02/2016 12:04:11
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Аз не съм много сигурен, че от Софтуни ги качват видеата. Предполагам, че се качват от лекторите. Както и да е, наистина е малко неудобно, когато видеото закъснява. Точно тази събота и неделя съм извън града и за мен дори сега да го пуснат вече е късно, тъй като с мобилен нет няма да станат нещата. Мислех в петък да си сваля видеото и да си го гледам, ама уви, няма да мога. Което пък означава, че ако лекцията е към 3 часа сигурно ще трябва да я гледам на части понеделник и вторник и пак да пиша домашното в последния момент в сряда.

0
06/02/2016 13:07:15
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Хубаво ще е някой от екипа на Софтуни да изкаже някакво становище! Може лекторът да е възпрепятстван и да не може да качи видеата, всичко може да се случи, човешко е!

Междувременно, колеги има доста добри видеа в youtube, за да не губите скорост! Така като се качат видеата ще затвърдите знанията. Поне домашното е налично в системата!

0
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

определено е голям проблем това с видеата. Все пак лекцията е от четвъртък ,а домашната трябва да се придаде до сряда! Излишно е да казвам че смилането на материала и писането на домашната не става за ден два! Нивото пада неминуемо!

3
aivian avatar aivian 50 Точки

Да ни е за урок...

3
06/02/2016 16:41:45
antonsgeorgiev avatar antonsgeorgiev 3 Точки

Аз също съм за по-ранното качване на видео материалите - въпреки, че присъствам на лекциите, определено ми трябва повече от едно изслушване на материала за да го усвоя. :)

1
kvasilev avatar kvasilev 9 Точки

Пригответе се да научите някой житейски урок :D

От сорта на ... не чакайте видео от лекциата за да се оправите с домашното има нет :D

5
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 388 Точки

Толкова много ценни житейски съвети... Имам чувството, че съм не на Java курс, а на семинар на Наталия Кобилкина.

6
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравейте,

извинявам се за забавянето. Още в петък сутринта пратих видеото от моя компютър, но за да не е качено, предполагам има някакъв проблем.

Изпратих запитване до СофтУни по темата и ще ви държа в течение веднага когато получа отговор.

Срокът за домашното ще бъде променен съобразно забавянето.

@ всички саркастични коментари - мисля, че са излишни.

9
07/02/2016 12:55:46
KrasimirRaikov avatar KrasimirRaikov 0 Точки

Ще имате ли възможност поне да препоръчате нещо специфично от интернет което да можем да ползваме да се подготвим, защото малко по малко наближава датата за следващата лекция, а също така малко допълнителна литература никога не вреди.

0
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

примерно място, което използвам и за подготовка на лекциите:

http://www.tutorialspoint.com/ejb/

Допълнително линк към видеото от лаптопа (1.8 GB download):

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZs5aLZT2Ak88DEarhbyuPqEvvd35k9ODc7

5
KrasimirRaikov avatar KrasimirRaikov 0 Точки

Много благодаря

0