Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Enterprise Java Beans видео от лекцията

Здрвейте,

Виждам, че видеото от лекцията още не е качено. Кога можем да го очакваме? Настоятелно моля екипа на СофтУни да качва по-рано видеата. Срокът за предаване на домашни е кратък и това забавяне силно затруднява онлайн студентите. Особено за Jawa Web Development няма предишни инстанции на курса, от които да се готвим. А и за работещите почивните дни са основното време за подготовка. Благодаря предварително!

Тагове:
15
Java Web Development 06/02/2016 07:31:13
KostadinovJivko avatar KostadinovJivko 4 Точки

Аз също бих помолил да се качи видеото?Днес е събота 12:00,и видео няма?

4
06/02/2016 12:04:11
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Аз не съм много сигурен, че от Софтуни ги качват видеата. Предполагам, че се качват от лекторите. Както и да е, наистина е малко неудобно, когато видеото закъснява. Точно тази събота и неделя съм извън града и за мен дори сега да го пуснат вече е късно, тъй като с мобилен нет няма да станат нещата. Мислех в петък да си сваля видеото и да си го гледам, ама уви, няма да мога. Което пък означава, че ако лекцията е към 3 часа сигурно ще трябва да я гледам на части понеделник и вторник и пак да пиша домашното в последния момент в сряда.

0
06/02/2016 13:07:15
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Хубаво ще е някой от екипа на Софтуни да изкаже някакво становище! Може лекторът да е възпрепятстван и да не може да качи видеата, всичко може да се случи, човешко е!

Междувременно, колеги има доста добри видеа в youtube, за да не губите скорост! Така като се качат видеата ще затвърдите знанията. Поне домашното е налично в системата!

0
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

определено е голям проблем това с видеата. Все пак лекцията е от четвъртък ,а домашната трябва да се придаде до сряда! Излишно е да казвам че смилането на материала и писането на домашната не става за ден два! Нивото пада неминуемо!

3
aivian avatar aivian 51 Точки

Да ни е за урок...

3
06/02/2016 16:41:45
antonsgeorgiev avatar antonsgeorgiev 3 Точки

Аз също съм за по-ранното качване на видео материалите - въпреки, че присъствам на лекциите, определено ми трябва повече от едно изслушване на материала за да го усвоя. :)

1
kvasilev avatar kvasilev 9 Точки

Пригответе се да научите някой житейски урок :D

От сорта на ... не чакайте видео от лекциата за да се оправите с домашното има нет :D

5
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Толкова много ценни житейски съвети... Имам чувството, че съм не на Java курс, а на семинар на Наталия Кобилкина.

6
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравейте,

извинявам се за забавянето. Още в петък сутринта пратих видеото от моя компютър, но за да не е качено, предполагам има някакъв проблем.

Изпратих запитване до СофтУни по темата и ще ви държа в течение веднага когато получа отговор.

Срокът за домашното ще бъде променен съобразно забавянето.

 

@ всички саркастични коментари - мисля, че са излишни.

9
07/02/2016 12:55:46
KrasimirRaikov avatar KrasimirRaikov 0 Точки

Ще имате ли възможност поне да препоръчате нещо специфично от интернет което да можем да ползваме да се подготвим, защото малко по малко наближава датата за следващата лекция, а също така малко допълнителна литература никога не вреди.

0
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

примерно място, което използвам и за подготовка на лекциите:

http://www.tutorialspoint.com/ejb/

Допълнително линк към видеото от лаптопа (1.8 GB download):

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZs5aLZT2Ak88DEarhbyuPqEvvd35k9ODc7

5
KrasimirRaikov avatar KrasimirRaikov 0 Точки

Много благодаря

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.