Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Abraxas avatar Abraxas 47 Точки

Изпит по Advanced C# за хората с разместената програма

Здравейте!

Понеже аз и много други от випуска с разместена програма не сме карали курса Advanced C#, а в една друга тема бяха обяснили, че при първа възможност ще го караме и ние, бих искал да попитам защо не сме записани за настоящия курс.

Благодаря предварително!

Емо.

0
C# Advanced
nelly.m.mincheva avatar nelly.m.mincheva 24 Точки
Best Answer

Аз съм по същия начин и просто като видях, че курсът наближава ги помолих да ме включат. Не знам дали вече е късно, но може да им пишеш :)

1
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Аз направо за изпита ще ги карам да ме запишат.

0
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

Мислих да отварям нова тема, но видях тази и реших да се включа. По рано тази година (или в края на миналата) бях получил имейл от СофтУни, че ще можем да се запишем за изпит по Advanced C# при първа възможност. Ако някой има информация как точно ще станат нещата, моля да сподели. Ще получим ли покана за записване за изпита или по някакъв начин ние сами трябва да заявим, че искаме да се явим?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ще трябва да заявите участието в изпита. Свържете се с фронт офиса (по телефон, имейл или на живо).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.