Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

JSP no response

Здравейте,
имам следния проблем, когато се опитам да заредя jsp страница, сървъра не ми връща никакъв response и в следствие от това получавам празна страница! Това се случва и на tomcat7 и на tomcat8. В конзолата не изкача никакъв проблем. Кода на jsp-то е верен, сървъра работи, url-а е проверен, но response няма! Някакви идеи?
 

Headers от браузъра :

    1. Request URL: http://localhost:8088/EJB/pages/Login.jsp Request Method: GET Status Code: 200 OK Remote Address: [::1]:8088

  1. Response Headersview source
    1. Content-Length: 0 Date: Sat, 13 Feb 2016 11:22:46 GMT Server: Apache-Coyote/1.1

  2. Request Headersview source
    1. Accept: text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/webp,*/*;q=0.8 Accept-Encoding: gzip, deflate, sdch Accept-Language: bg-BG,bg;q=0.8,en;q=0.6 Connection: keep-alive Cookie: JSESSIONID=7988165BC543FF894C8C1AC6C7428DA3

    2. Host: localhost:8088 Upgrade-Insecure-Requests: 1

    3. User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.109 Safari/537.36

Тагове:
0
Java Web Development 13/02/2016 13:40:19
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

прави впечатление, че response-a e със код HTTP/1.1 200 OK
освен това на сървъра съм качил проектите от старите домашни и при тях този проблем го няма. излишно е да казвам, че рестартирах сървъра и eclipse поне 10 пъти.
Отделно като реша да направя нов проект (Dynamic Web Project) и вътре да копна по папките файловете от стария, проблема се повтаря. Явно има нещо по конфигурацията на проекта което ми бяга, но какво... 

0
13/02/2016 14:31:01
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

какво се случва ако в нов проект добавиш само Login.jsp файла и се опиташ да го достъпиш?

0
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

Направих нов проект и сложих само Login.jsp в tomcatEE и нямаше никакъв проблем. До момента след като правех нов проект добавях всички файлове наведнъж и не се получаваше. Сега добавих и package-a със servlet-ите и проблема отново го има. Написах отново анутациите, но и това не помогна

0
13/02/2016 16:05:50
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей, 

трудно ми е да преценя къде точно е проблемът без да виждам целия проект, но погледни за следните неща:

1. Имаш ли друг servlet, който да има същия mapping?

2. Имаш ли филтър, който да redirec-ва към нещо друго, което е празно?

3. Има ли нещо, което да изчиства самия response?

Алтернативно добавяй останалите файлове един по един докато откриеш в кой точно е проблема.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.