Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Devilchild656 avatar Devilchild656 48 Точки

PaintBall Организация за всички от курса по прaктични умения за общуване.

Разучих относно за Paint Ball във софия .И открих едно място където цените са приемливи.Има и промоций за по-големи групи за безплатни топчета.Ето и линк на сайта http://www.paintballsofia.com/.Който иска га го разгледа по-подробно.Стига се със тролейбус 2 ка от Софийски Университет.И е последната сприка за хората който нямат коли.Ако някой е открил по-добра оферта да я сподели.Тукили във групата във facebook.Който е навит да остави по един коментар отдолу .За да мога направя списък и да го дам на капитана.

Тагове:
3
Events
externo avatar externo 119 Точки

по-евтино

изпитано е, много добро като цяло.

повече от 300 топчета на човек няма смисъл за 2 часа игра, повече не можете и да издържите

0
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Само тези от курса ли могат да играят или и другите студенти ?

0
Veliko avatar Veliko 1 Точки

Аз съм навит ако се съберем повече хора .

Да не сме 5-6 човека ,че няма смисъл.

0
Gondars avatar Gondars 18 Точки

Надяваме се да се съберем поне над 10-ма. Не мисля че ще е много интересно , ако сме 5-6 =D.

0
dimitarnik avatar dimitarnik 93 Точки

За кога става въпрос? Аз мога ли да се присъединя?

0
Devilchild656 avatar Devilchild656 48 Точки

Ще добавя повече инфо след вторник.

0
Vessela avatar Vessela 11 Точки

Разгледайте и този сайт - малко е далече, но игрището е много яко :)

http://www.paintballarena.bg/

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Трябва да се пуснат няколко анкети/форми - за присъствие, място, примерни дата и час и да видим какво ще е мнозинството,  колко ще се съберем и да действаме. Иначе няма да станат нещата от самосебе си. Миро, ще се заемеш ли с това? :)

1
Devilchild656 avatar Devilchild656 48 Точки

Ще се постарая.

 

1
Devilchild656 avatar Devilchild656 48 Точки

Чакам във момента какъв отгорор ще получа от капитана дали може очастват и хора извън курса.Когато разбера ще пусна анкета кой каде предпочита и кога е свободен.

0
CaptainYatagan avatar CaptainYatagan 14 Точки

Нека дойдат и цивилни, ще сформират собствен отбор, а аз и ефрейторите ще съдействаме за стретегията и тактиката на войниците. Има и предложение за LazerTag, защото някои от девойките и дамите споделиха, че от Пейнтбол оставят синини. Пиратите ми също проявиха желание да се включат. Това ще се случи след празниците и след изпита.

1
zarkoNGU avatar zarkoNGU 21 Точки

Ако е в удачен ден и време, в който не съм на работа бройте и мен.

1
koleto_pz avatar koleto_pz 28 Точки

Много добра идея. Може по нататък да се прават между курсови войни. Студентите от първи прием, срещу тези от втори и т.н. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.