Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aivian avatar aivian 51 Точки

Покажи кода, който си написала.

0
danielix avatar danielix 5 Точки

Здравей,

Виж си кода, настройките на компютъра или на програмата.

Пусни го в джъжда.

Покажи ни кода или пък го сгреши за да видиш дали ще ти даде друг резултат.

Лек ден!

0
djesika.lazarova avatar djesika.lazarova -1 Точки

Console.WriteLine ( (3522 + 52353) * 23 - (2336 * 501 + 23432 - 6743) * 3 ) ;

Кода е лесен, следвах си всички инструкции и нямам грешки, но нали трябва да ми излезе прозорец с решението -2275950 , а излиза пак казвам празен.

 

0
moholovka avatar moholovka 169 Точки

Ако предид това си писала код с вход от конзолата и не си сетнал текущият проект като стартъп ти отваря предният и чака вход от него.

3
20/02/2016 18:35:42
danielix avatar danielix 5 Точки

Копирах ти кода и ми излезе точно решението което си написала : -2275950.

Ако това е единственото, което ти представлява задачата ( и не ти гърми никъде, както казваш) - или  е само този ред, тогава пробвай да напишеш:

Console.WriteLine (-2275950) ;

Дали изобщо ти принтира конзолата?-Би трябвало. Но дали и толкова големи и отрицателни числа при теб?

Ако има променливи и те обаче са само зададени с тип само за положителни числа, би било проблем.

Не знам дали е позволено тук, но дали не можеш да качиш Printscreen, на кода и конзолата?

Като цяло ми е малко странно. :)

Дано ти помагам някак. Успех.

1
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Да, покажи ни кода, или поне се увери, че наистина трябва да изпише/покаже нещо.

0
pebodi avatar pebodi 29 Точки

Ако е с антивирусна програма Avast, възможно е след начална инсталация, да създава проблеми. Спри антивирусната и пак пробвай.

3
Viktor03 avatar Viktor03 -27 Точки

hi!

Вчера на лекция имаше подобен проблем!НО...аз не си спомням каво написа!При лектора който пак написваше някакви кодове му излизаха 4-5 др. нещта!Виж лекцията от20.02.2016.

Ако още не е качена имаш ментор-питай-ВСЕ ПАК СА ЗА ПОМОЩ!!!!!!

 

 

-2
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Здравей, Джесика! Аз имах подобен проблем, но се оказа от антивирусната програма. Просто изчакай по-дълго време и/или затвори конзолата от х-а и пробвай пак да стартираш програмата. Ако не стане я пусни в дебъг режим (само F5) и виж дали ще се отвори и затвори мигновенно. Ако стане последното, което споменах, значи нещо ти блокира програмата в нормален режим на работа (като антивирусна програма и т.н.).

 

Хубав ден! wink

2
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Според мен за по-сигурно , винаги когато почваш да пишеш код  за по-сигурно или спри анти-вирусната,

или поне я превключи на пауза. Аз също имах подобни проблеми с анти-вирусната. Моята дори ги засичаше като

троянски коне  и направо ги изтриваше. Беше много брутално, но откакто почнах да я спирам преди да пиша код

повече проблеми не съм имал. Ако искаш и ти пробвай така :) Успех.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Не съм съгласен със съвета ти.

Не изключвайте антивирусната програма, а добавете папката, в която държите проектите към изключенията на антивирусната програма. Така няма да се сканира само тази папка и компютъра ще продължи да бъде защитаван.

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Според мен зависи и какъв ти е компа. На мен лично  ми е слабичък и открих, че когато я дам на пауза или я спра , като че ли 

Visual Studioto по-леко работи и по-бързо компилира. Освен това ако става дума за сигурност има и варианти в които можеш 

докато решаваш задачи да си спреш и интернета или дори да си включиш защитната стена. Както и да е варианти много :) На всеки както му е удобно :) 

Важното е да се решават задачки и да се продължава напред. Успех :)  

0
evilsoldier avatar evilsoldier 2 Точки

Дай целия код, който въвеждаш. За най-лесно можеш да го пробваш тук . В интерес на истината и аз съм срещал проблеми с visual studio.. Един съвет. За да си сигурна че програмата работи като хората си инсталирай всички ъпдейти на компютъра.. особено ако си със windows 7. Ако имаш питания относно това как да го направиш - пиши ще обясняваме :)

-2
desi112 avatar desi112 4 Точки

Здравей, 

За най-добре да видиш дали имаш грешки в кода винаги му давай от менюто Biuld - Rebiuld, от долу ще ти покаже грешките, ако нямаш такива му дай след това Debug-Star Without Debuging и ще ти излезе конзолата с решението. 

Най-сигурно е така да разбереш дали имаш грешки някъде или не.

Надявам се да съм помогнала.

Успех

Деси

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.