Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

За изпита мисля , че няма значение, с коя версия ще си, сам решаваш. Хубаво е да е по-нова, принципно, за да имаш повече възможности на операции, но не е казано точно ,с коя трябва да си . 

0
20/02/2016 21:55:56
MorganFreeFarm avatar MorganFreeFarm 51 Точки

Хубаво е да е поне след 2013, ако компютърът ти е по стар сложи 2013, но ако е нов смело с 2015 : )) Community версията.

0
Hilon avatar Hilon 2 Точки

Visual Studio Community 2015 (безплатна версия на VS 2015)

Visual Studio 2013 / 2012 / 2010 също може (но не се препоръчват)

0
Viktor03 avatar Viktor03 -27 Точки

hi!

вчера на лекцията препоръчаха версията 2015г.  Сега и аз ште инсталирам съштата!Даносе получи!

-4
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Има значение. В 2015 по подразбиране имаш поддръжка на C# 6, с по-стара версия ще трябва да се потрудиш малко повече. Може да попаднеш в ситуация да проверяваш домашно примерно и кодът да не се компилира при теб, въпреки че е напълно коректен. Освен ако технически си възпрепятстван да я инсталираш, ползвай нея.

1
21/02/2016 09:08:46
lyubamarinova avatar lyubamarinova 14 Точки

Здравейте,

Въпреки , че използвам Windows 7 Ultimate , когато започнах да инсталирам Visual Studio 2015 , програмата ми поиска по-нова версия на Windows-a.Някой има ли представа какъв може да е проблемът?

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Единственото каквото можеш да направиш е да провериш Error code в microsoft, и да видиш какво ще ти каже за проблема, и ако се паднете в екип с хора които използват VS2015, а вие VS2013, при вас почти съм сигурен че няма да можете да го компилирате.

0
05/04/2016 21:01:21
lyubamarinova avatar lyubamarinova 14 Точки

Единственото съобщение , което ми показва е :

Мicrosoft Visual Studio Community 2015 with Update 2

The specified program requires a newer version of Windows.

Няма Error code. :(

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.