Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milislavski avatar milislavski 0 Точки

JavaScript Basics - 31 January 2016, първа задача

Днес решавах първа задача от  JavaScript Basics - 31 January 2016. Максимума, който успях да изкарам е 50точки, а нулевият тест ми изглежда правилен. Ще се радвам ако някой може да ми посочи грешките, и да я добутам до заветните 100 точки. Ето го и кода: http://pastebin.com/8jMvi7mG

0
JavaScript Fundamentals 21/02/2016 09:29:40
milislavski:
Реших си задачата.Проблемът беше, че сплитвам само по един white space. Редактирания вариянт тук : http://pastebin.com/8jMvi7mG
moholovka avatar moholovka 169 Точки

Наслагай trim() навсякъде и пробвай пак :) 

0
milislavski avatar milislavski 0 Точки

Благодаря колега, така точките станаха 75. На два от тестовете гърми, явно пропускам някой граничен случай.

0
moholovka avatar moholovka 169 Точки

Пробвай с форматирането на числата, почти съм сигурен че от там е проблема, изтегли си тестовете и виж разликите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.