Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YaniBorisov avatar YaniBorisov 1 Точки

Проблем с Visual Studio

Здравейте хора,

имам нужда от асистенция.Опитах VS 2015, 2012 Express, 2010 v. , крашват ми по време на инсталацията. Само 2015 се инсталира, компилирах един Хелло Уърлд, затворих студиото и повече не искаше да се отвори. Ползвм Уиндоус 10 , х64 . Някакви съвети ?

a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки
Best Answer

Пробвай да деинсталираш остатъците по начините описани тук: https://blogs.msdn.microsoft.com/heaths/2015/07/17/removing-visual-studio-components-left-behind-after-an-uninstall/

Не знам защо си се мъчил да инсталираш Ентерпрайс версията...

Ако се деинсталира успешно пробвай отново да инсталираш Community 2015.

0
YaniBorisov avatar YaniBorisov 1 Точки

Ръчно изтрих остатъците в регистрите. Сложих Комюнити 2015.
Модераторите могат да изтрият темата, ако искат. Благодаря.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Теми не се трият - нали целта е ако някой има подобен въпрос/проблем, да намери бързо решение :)

0
YaniBorisov avatar YaniBorisov 1 Точки

Да прав си! Успех на всички програмисти, нека шела бъде с вас :D

0
Viktor03 avatar Viktor03 -27 Точки

преинсталираи!!!!!от  add/remove programs(_ako не си разбрал още какво става)

разкарай програмата и я свали пак като мн.внимателно я инсталираш

ps

надявам се да си свалил неправилно + грешен фаил(видях че има бая)

ако не саветвам mentour

и пак СЛЕДВАЙ МЕ

1.https://www.visualstudio.com/en-us/downloads/download-visual-studio-vs.aspx

2.

Visual Studio downloads

Visual Studio 2015

(ТОВА СИНИЧКОТО Е ТВОЯ ФАИЛ)

!!!!!АКО ТАМ Е ПРОБЛЕМА ТО ТОВА Е РЕШЕНИЕТО

-2
21/02/2016 16:51:24
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Може ли толкова неграмотно писане...

И не - не е синичкото неговия файл, а лилавичкото - Vusial Studio Community.

0
YaniBorisov avatar YaniBorisov 1 Точки

Разбира се, че трия от uninstall. Имам 3 апп-а за деинстал и трите показваха различни следи от Визуал Студио.Изтрих всичко, но инсталатора продължава да ми съобщава,че има инсталирана на драйва. Цял ден се мотая. Опитах 4-5 версии, никакъв ефект.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.