Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KostadinovJivko avatar KostadinovJivko 4 Точки

Курс Java Web Development 2016, MVC лекцията

Здравейте,имам въпрос относно курса по  Java Web Development 2016.

Видиото което не е снимано скамерата е 3,15м.Видеото което е само презентационната част е 1,17м.

От къде идва разминаването?

Това което виждам като гледам двете видеа е че имат разлика?

Тагове:
0
Java Web Development
aivian avatar aivian 51 Точки

Лекторът обясни, че записът му от скрийн каста се е счупил и ще направи нов запис от вкъщи. За това е разминаването.

1
KostadinovJivko avatar KostadinovJivko 4 Точки

Супер!Кога можем да очакваме пълното видео?

0
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

не съм сигурен какво визираш под "пълно", но допълнителното видео включва целия материал - просто липсва частта, в която проектът се счупи, частта с въпросите от публиката и като цяло е доста по-директно и без няколко повторения на част от понятията (ако не разберете нещо може да го превъртите назад и да си го пуснете пак).

Не се притеснявай от дължината на двете видеа.

1
KostadinovJivko avatar KostadinovJivko 4 Точки

Т.е да повторя дали съм разбрал правилно:

Изгледах ги и двете видеа,на това което е от камерата от 1час и 20 мин до около 2часа и 05мин е проблема за които се споменава.След това до края на лекцията има още материал.

Това водео което е от 1час и 17 мин обхваща целият лекционен материал?

Благодаря.

 

 

0
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Аз лично много се радвам, че има видео, което е 1 час, а не 3 часа. Смятам, че се е поучило много добре.

8
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

радвам се, че ви е допаднало видеото.

Ще ви разочаровам обаче - надявам се да не ми се налага да повтарям следващо видео :) Предпочитам да си фокусирам вниманието към предстоящите неща в курса вместо към миналите.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.