Loading...
ByTheWay avatar ByTheWay 1 Точки

Ментори на Programming Basics?

Здравейте! 

Наложи ми се смяна на групата за посещения на новозапочналия Programming Basics. Новата ми група е т 18 до 22ч, в зала Code Ground. Тъй като не присъствах на тази лекция в събота, а на ранната нямам координати на менторите и не мога да се запиша. 

Прегледах качената лекция, но не знам в коя от двете зали е проведена. Та, въпроса ми е, може ли някой от курса в зала Code Ground да ми даде мейл на ментор, за да се запиша? 

Благодаря предварително ::) 

Тагове:
0
Programming Basics 22/02/2016 20:37:32
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Тъй като гледам, че все още никой не е отговорил ще ти дам моя мейл, макар че аз не съм от тази група, но така или иначе срещите ги организирам според свободното време, така че ако решиш драсни да ме уведомиш. k.kurtev_90@abv.bg

1
Blu33u3dD3v1l avatar Blu33u3dD3v1l 1 Точки

Ето ти и меилче на нашия ментор за всеки случаи ако  имаш предвид лекцията от 20.2 от 18:00. slavpetroff@gmail.com

1
SabriFazliyski avatar SabriFazliyski 1 Точки

Здравейте,

ще пиша в тази тема за да не отварям нова......въпроса ми е за хората които са онлайн/като мен/ как да си намерим ментор или просто си намираме и питаме каквото ни интересува във форума?

На мен лично би ми било удобно ако има с кой да си контактувам по скайп или фб.месинжър.....

Само вечер съм пред компа, през деня от мобилния използвам нет, на него чета, с него общувам.....

Та идята ми е ако има желаещи от тези дето са онлайн, да си обменим контакти и да имаме ментор който да е налиния и да може да отговаря.......защото щом сме онлайн или не сме у Софията или денем работим.......

п.с.Времето е ценно, малко хора го разбират....имам проблем с компа....писах в друга тема, с XP съм и не мога да си инсталирам VS. колко часа изгубих в търсене и ровене, да бях изгледал няколко лекции.

 

0
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Относно ментора до колкото съм запознат за онлайн обучаващи се по принцип не е предвиден ментор, въпреки това винаги може да задавате въпросите си във форума. Относно VS под XP най-вероятно някоя по-стара версия може би 2010 и надоло, но незнам колко ще ти е полезна за по-нататъшните курсове евентуално.

1
smu4k avatar smu4k 34 Точки

Ами на първата лекция, се появи само един ментор, не мога да ти кажа име или контакт, тъй като ми беше неудобно и аз да му се изсипя на главата заедно с всички останали. Ноооо сега събота 27.02 ще има повече и надявам се ще има представяне от тяхна страна и ще може по адекватно хората да се разпределят. Тоест предстои ти да си намериш такъв ;) 

1
ByTheWay avatar ByTheWay 1 Точки

Благодаря ти за отговора ! 

За жалост вчера не бях на лекцията, но смятам че днес вече ще намеря ментор и аз :) 

0
kiso_blg avatar kiso_blg 57 Точки

Здравейте, колеги. Пиша тук, за да не отварям нова тема. Разбрах, че някои ментори пускат live stream като разясняват задачи по време на менторските срещи. Имам следния въпрос. Коя от утрешните менторски срещи е за Basics януари и дали ментоът ще пуска live stream? Ако пуска live stream, дали ще е възможно да се включвам и да проследявам срещата/ите онлайн?

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.