Loading...
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Как протичат изпитите?

Интересно ми е да разбера, как преминават изпитите, защото не съм много наясно, дали трябва да нося мой компютър (лаптоп) или мога (трябва) да ползвам компютрите в залата? Освен това ми е интересно дали за всеки човек се разработва отделна задача или само вариантите (входните, изходните и/или логическите) данни се изменят?

0
Programming Basics
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки
Best Answer

За бейсик нивото изпита е общ. Пет задачи за шест часа. Ако искаш да ползваш компютър на СофтУни трябва предварително да заявиш. Но според мен е по-добре на свой лаптоп. За следващите нива незная как протичат изпитите още не съм стигнал до там но ако разгледаш наличните видеа вероятно ще разбереш.

2
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Задачите винаги са вднакви за всички на всички нива и ин путите са еднакви. Защото се сещате че ако са различни много хора ще почнат да мрънкат че на другите била по лесна.

0
25/02/2016 16:52:55
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

'ако са различни много хора ще почнат да мрънкат че ма другите била по лесна'

Най-малкият проблем. Истинският проблем е, че екипът трябва да стане от около 500 човека, които да пишат САМО задачи.

2
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

За всичките нива и изпити е едно и също.

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Ако имаш свой лаптоп си го носиш, ако не при записване за изпит казваш, че искаш да ползваш компютър в залата.Дава ти се парола за състезанието в джъдж системата и от там си теглиш условията на задачите.Решаваш си задача и пускаш кода в джъджа ,който директно те оценява.

1
evilsoldier avatar evilsoldier 2 Точки

А относно материалите ? Доколкото разбрах можем да ползваме каквото ни душа сака, без помощ от другарче ?

0
momopetrov avatar momopetrov 35 Точки

Точно така. Всичко освен помощ от другарче, дропбокс, писане във форуми, скайп и подобни

3
Alexandur_C avatar Alexandur_C 4 Точки

Значи мога да копирам да речем код от интернет и да си го преправям както намеря за добре. А може ли да влизам и да гледам да речем решени подобни задачки и да си помогна за моите?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.