jPrime Conf - доброволци

Здравейте, колегите от Java потребителската група обявиха, че започват набирането на доброволци за jPrime 2016. Това е голяма community Java конференция и ще се проведе на 26-ти и 27-ми май в Sofia Event Center в Paradise Mall. Вече започнаха да обявяват лекторите, Call For Proposals все още е отворен.

Какво включва работата на доброволеца:

  • В деня преди конференцията (25.05) ще окомплектоваме торбичките с give-aways от спонсорите, ще подреждаме тениски, badge-ове и т.н. така че на сутринта на 26.05 да може всичко да върви гладко по време на регистрацията
  • На сутринта на 26.05 по време на регистрацията ще трябва да се раздават badge-овете, give away-ите, тениските на участниците
  • По време на двата дни на конференцията (обърнете внимание, че 27-ми е само дообяд) ще ни трябват по двама души във всяка една от двете зали с микрофони за въпроси, както и извън залата, за да упътват участниците в конференцията и да отговарят на техните въпроси относно организацията
  • В дните от 25-ти до 27-ми на някой от вас, който имат книжка може да се наложи да отиде да посрещне чуждестранните лектори от летището

Какво получавате като доброволци?

  • Безплатен pass за конференцията
  • Покана за прилежащите събития около jPrime, за които ще ви съобщим в следващите месеци
  • Покана за Thank you вечерята с лекторите и доброволците
  • Специална тениска

Моля тези от вас, които се интересуват, да пишат на Иван Иванов: ivan -at- jprime.io.