Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
evgenikolov avatar evgenikolov 310 Точки

Яснота относно модула след Fundametals

Здравейте, тъй като хората от септември вече приключихме Fundametals и сега изчакваме останалите колеги от ноември за да за почнем следващото ниво искам да задам няколко въпроса. 

Има ли яснота кога ще започне?

Знае ли се кой поред ще e: front-end или back-end?

В едно интервю Наков спомена за промени в учебната програма, това ще се отрази ли на нас?

Надявам се нещата да се случат бързо и да не се налага да имаме такива големи дупки, които да се чудим с какво да ги запълваме.

Тагове:
3
Въпроси за SoftUni
alex1966 avatar alex1966 255 Точки
Best Answer

Няма да има бак енд сега нито фронт енд, подготвен е нов модул (не задължителен) 4 месечен до към септември/октомври, след това през ноември започва бак енд, модула е промяната в програмата, за която Наков говореше. До колкото разбрах повече инфо ще има на 7ми март.

3
26/02/2016 18:02:58

Това е интересно, имаш ли някаква информация какво ще представлява този нов модул?

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Ще можеш да избираш от няколко специалности в която искаш да се специализираш и ще я учиш 4 месеца, последвано от екипен проект, а изпит не знам дали ще има, но не може да няма, предполагам че ще се дават и точки.

0
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Здравейте, ако някой има яснота по въпроса вече или да открехне малко завесата какво да очакваме?

Ще съм много благодарна !

0
Shirdor avatar Shirdor 130 Точки

Скоро почва бак енда а към края на година фронт  

0

И аз така знам на база предишни нива, но ако някой знае и може да даде повече конкретика би било добре.

0
26/02/2016 15:29:49
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Ние приключваме фронт-енда някъде май месец и юни най-вероятно ще ни слеят за бак-енда с вас.Просто гадая в момента и не искам да те объркам.

0
mirela95 avatar mirela95 56 Точки

https://softuni.bg/forum/7573/sledvashto-nivo-back-end-data smiley

1
h.kostadinov avatar h.kostadinov 2 Точки

Това е презентацията, от която става ясно: https://www.youtube.com/watch?v=2m7C0jZG3wc

На практика продължаваме през май с orientation модул или през септември със DB Fundalmentals от новата програма. Въпрос на избор е дали да минеш през orientation модул или да изчакаш до септември.

1