Loading...
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Яснота относно модула след Fundametals

Здравейте, тъй като хората от септември вече приключихме Fundametals и сега изчакваме останалите колеги от ноември за да за почнем следващото ниво искам да задам няколко въпроса. 

Има ли яснота кога ще започне?

Знае ли се кой поред ще e: front-end или back-end?

В едно интервю Наков спомена за промени в учебната програма, това ще се отрази ли на нас?

Надявам се нещата да се случат бързо и да не се налага да имаме такива големи дупки, които да се чудим с какво да ги запълваме.

Тагове:
3
Въпроси за SoftUni
alex1966 avatar alex1966 255 Точки
Best Answer

Няма да има бак енд сега нито фронт енд, подготвен е нов модул (не задължителен) 4 месечен до към септември/октомври, след това през ноември започва бак енд, модула е промяната в програмата, за която Наков говореше. До колкото разбрах повече инфо ще има на 7ми март.

3
26/02/2016 18:02:58
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Това е интересно, имаш ли някаква информация какво ще представлява този нов модул?

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Ще можеш да избираш от няколко специалности в която искаш да се специализираш и ще я учиш 4 месеца, последвано от екипен проект, а изпит не знам дали ще има, но не може да няма, предполагам че ще се дават и точки.

0
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Здравейте, ако някой има яснота по въпроса вече или да открехне малко завесата какво да очакваме?

Ще съм много благодарна !

0
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Скоро почва бак енда а към края на година фронт  

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

И аз така знам на база предишни нива, но ако някой знае и може да даде повече конкретика би било добре.

0
26/02/2016 15:29:49
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Ние приключваме фронт-енда някъде май месец и юни най-вероятно ще ни слеят за бак-енда с вас.Просто гадая в момента и не искам да те объркам.

0
mirela95 avatar mirela95 56 Точки

https://softuni.bg/forum/7573/sledvashto-nivo-back-end-data smiley

1
h.kostadinov avatar h.kostadinov 2 Точки

Това е презентацията, от която става ясно: https://www.youtube.com/watch?v=2m7C0jZG3wc

На практика продължаваме през май с orientation модул или през септември със DB Fundalmentals от новата програма. Въпрос на избор е дали да минеш през orientation модул или да изчакаш до септември.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.