Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StoykoMandzhukov avatar StoykoMandzhukov 11 Точки

Проблем с конзолата на VS 2015

Здравейте,

инсталирах 15-ката на една машина с Windows 7. При стартиране на приложение в конзолата тя се отваря, но кода не се изпълнява. Някакво предположение на какво може да се дължи? Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Най-често проблемите идват от антивирусната програма, пробвай да я спреш за кратко (когато пускаш програмата) и виж дали ще се оправи проблема

1
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Най- вероятно наистина е от антивирусната или просто по бавно зарежда приложението.

0
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Avast създава проблеми с конзолата. Съвета ми е или да я замениш с друга антивирусна или да я спираш по време на работа с Visual Studio.

0
krokicha avatar krokicha 76 Точки

При мен имам външна защитна стена, която при всяко 1-во пускане на проект ми иска разрешение .exe файла който се получава след компилирането да се изпълни. Като му дам разрешение чак тогава ми дава достъп до конзолата за да вкарам входните данни например.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.