Loading...
supersane avatar supersane 234 Точки

Предварителна оценка за Java Fundamentals

Здравейте, есента изкарах отворения курс по Java Fundamentals. Записах Fundamentals нивото, което започва сега, но не можах да получа окончателен отговор на това дали мога да пропусна сегашния Java, като ми се счете оценката, която си изкарах през есента?

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не би трябвало да има проблем да се зачете.

Какво ще рече, че не си получил окончателен отговор? Питал си някой от екипа ли?

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Ами да, попитах веднъж по телефона, и когато бях да се записвам попитах пак. Просто се притеснявам да не излезе накрая, че не може да се зачете и съм пропуснал изпита.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Логично е да ти се зачете. В най-лошия случай може да отидеш на поправка впоследствие, но ми се струва излишно.

Пиши по имейл; възможно е по телефон просто да не може да се даде отговор на момента и покрай множеството други обаждания твоят случай да остава настрана. В писмен вид молбата ти може да бъде лесно препратена до хората, които могат да я изпълнят или най-малкото да ти отговорят, че не е възможно и трябва да отидеш на изпит.

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Добре, ще им пиша, благодаря ти за съдействието!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.