Loading...
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Междинният ще е на български, финалния май на английски

2
KOSTADINMARKOV avatar KOSTADINMARKOV 22 Точки

В залите ще има интернет и ще можем да търсим каквото ни интересува нали?

 

1
krokicha avatar krokicha 76 Точки

Вчера на подготовката за междинния изпит при г-н Наков той каза, че междинния ще е на листове хартия на български, а крайния ще е на английски.

1
MartinVoinishki avatar MartinVoinishki 2 Точки

Този междинен изпит, присъствено - за присъствената форма на обучение и онлайн - за онлайн формата ли ще се провежда? може ли малко повече инфо ? аз съм от курса Февруари.

0
04/03/2016 02:47:57
MartinVoinishki avatar MartinVoinishki 2 Точки

Разбрах каквото ме интересуваше :D

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Може да напишеш отговора до който си достигнал, за да може, ако други хора имат същия въпрос и стигнат до тук чрез търсачката, да намерят отговор :)

1
KOSTADINMARKOV avatar KOSTADINMARKOV 22 Точки

Този междинен изпит е за присъствената форма и се провежда за да се разбере дали се отива на някъде или не.За онлайн мисля че няма междинен изпит.

0
kiso_blg avatar kiso_blg 57 Точки

Междинният изпит е за хора в присъстена форма на обучение, но не еднократно беше споменато, че и хора онлайн форма на обучение могат да се явят на него.

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

Разбира се ако имаш желание не вярвам някой да те спре да идеш :)

0
yasen6275 avatar yasen6275 18 Точки

Малко ще му е трудно вече. Изпита мина.

0
07/03/2016 07:52:29
ralobet avatar ralobet 3 Точки

Здравейте искам да попитам дали някой има решенията за изпита в judge (мисля,че се води подготовка за междинния изпит? И по-специално 7ма задача Суми през 3. Благодаря предварително :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.