Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

g.kolev avatar g.kolev 82 Точки

Не съм сигурен, че разбрах въпроса ти правилно. Да не би да питаш за еквивалента на .sln файловете при Visual Studio?

0
04/03/2016 18:41:58
mitkoiliev avatar mitkoiliev -2 Точки

Не просто като приключа проекта и да го сейвна с пряк път на декстопа

0
g.kolev avatar g.kolev 82 Точки

От това което си написал мисля че питаш именно за .sln файловете във Visual Studio.

Еквивалента за Intellij са .iml файловете. При създаване на проект IDE-то автоматично ти го създава, по същия начин както и Visual Studio, и съответно можеш тях да си запазиш на десктопа.. Като специфичното при тях, е че ако вече имаш оторено Intellij и се опиташ да отвориш друг проект през .iml файл няма да се получи. 

Тук искам да отбележа, че всички IDE-та на JetBrains ползват това разширение за проектите си. Това означава, че ако ползваш други техни продукти трябва изрично да кажеш с какво да ти отваря проекта. 

Ако не съм разбрал правилно въпроса ти, дай ми пример какво разбираш под "да си го сейвнеш с пряк път на десктопа".
Поздрави.

2
04/03/2016 20:33:59
mitkoiliev avatar mitkoiliev -2 Точки

Първо мерси заа вниманието!

Явно аз не се изразявам правилно.

Искам проекта да го запиша с пряк път през декстопа независимо къде е съхранен първоначално,без да влизам дълболко в папката където е запазен и да копирам.

-1
mitkoiliev avatar mitkoiliev -2 Точки

Не се ориентирам във форума как да ти пратя скрийншот да ме разбереш

 

0
martinski avatar martinski 66 Точки

Да използвам темата ,че да не отварям друга;

Имам проблем с въвеждането на числа със запетая.Промених си от регионалните настройки разделителя да е точка,но пак не ми приема.Съз запетя си работи.Има ли допълнителни  настрийки в IntelliJ idea за това?

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Не знам за допълнителни настройки в IntelliJ , но 

Locale.setDefault(new Locale("en", "US"));

това може би върши работа

2
11/03/2016 19:17:30
alexei.tcekov avatar alexei.tcekov 33 Точки

За проблема със запетайката ;)

https://i.imgsafe.org/d1cc2ba.jpg

0
martinski avatar martinski 66 Точки

Точно това правя и аз , както споменах по-горе ,но не става :)

0
11/03/2016 23:48:37
eltop avatar eltop 15 Точки

За да не отварям и аз нова тема, тъй като проблемът ми  е с IntellijIDEA- може ли някой да ми каже как да подкарам програмата с андроид и как да задам или инсталирам Android SDK.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.