Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

deniz avatar deniz 29 Точки

Java Fundamentals 07.03.16

Здравейте!

Минал съм ООП , КПК и Advance C#. Следва Java!

Та въпросът ми е трябва ли да получа някакъв мейл за записване и за избор на група, както предните курсове?

Тагове:
0
Fundamentals Module
butanfire avatar butanfire 32 Точки

Привет,
И аз съм в същата дилема, затова пратих мейл на info@softuni.bg , но още нямам отговор.

1
geiff avatar geiff 71 Точки

Аз си мислех че започва на 14, поне така пише в графика на залите. А в профила на курса пише 7.

 

0
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Аз също чакам мейл за записване, или курса да ми се появи в профила.... Колега, който започва фундаменталс сега на 7 март с Java е получил мейл и се е записал още миналата седмица. :-)

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Хората който идват от бейсика започват на 7ми март, а ние започваме от 14ти, аз също нямам никакъв мейл за повече информация.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

В понеделник ще има информация. Рано е за team work още. По празниците няма кой да реагира.

Действително на 7-ми (понеделник) са първите занятия:

  • "Fundamentals Mar 2016 - Opening Lecture" - това е от календара на Inspiration залата за 7.03.2016, 18-22 часа.

Ще обявим в началото новостите в учебния план - СофтУни 3.0.

Наков

7
Raskolnikov avatar Raskolnikov 102 Точки

Привет!

Промените в учебния план ще важат ли за старите випуски?

Поздрави

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

В сряда (9.03.2016) от 17:00 часа ще обявим всички промени около СофтУни 3.0. Ще запишем видео за всички, които не успеят да присъстват.

Наков

 

7
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Аз имам въпрос относно новата програма 3.0. Възможно ли е да се получи повторение на един и същи курс за влизащите през март 2016? Питам , защото теоритично сега, като минем "Java fundamentals" и в последствие запишем "Java Web Development" ще стане ли така, че ще учим "Java fundamentals" за втори път?

0
07/03/2016 17:50:43
alexei.tcekov avatar alexei.tcekov 33 Точки

Здравейте :)

Да използвам името на темата с едно удобно инфо . За такива като мен, които досега са писали на VS  и те първа ще започват да пишат на IntelliJ. Прилагам един линк http://color-themes.com/?view=index , откъдето може да си изтеглите теми/облик/  за IntelliJ. Има тема, която е същата като на VS, което е много удобно за мен , надявам се и за вас.

;)

3
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Благодаря за линка , 

иначе ако някой търси откъде се прилага темата

File -> Import settings -> и избирате .jar файла

0
KristianStanimirov avatar KristianStanimirov 9 Точки

Здравейте, имам питане тъй като съм в Fundamental Mar 2016, виждам в календара за идната седмица, че няма мартенската група, а само тази, която е от ноември 2015. Въпроса ми е този график ли да следваме, който е Fundamental Nov 2015 т.е. слети сме с тази група за този курс?

Благодаря предварително

0
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Интересен казус ....


Предполагам и ти като мен идваш от Basic нивото? Според мен ние ще се присъединим към колегите от Fundamentals на които им остана само Java - та. Според новия план през май месец ще имаш възможност да избереш как да продължиш, дали да продължиш с Java или C# и съответно прилежащите им курсове към съответния език, или да изкараш ориентационното ниво.

Все пак изказвам мнение, така, че нека по запознатите да потвърдят.

Успех

2
10/03/2016 15:56:30
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.