Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

P.Marchev avatar P.Marchev 0 Точки

Няма домашно?

Здравейте! Това на което обърнах внимание, е че след нито една от лекциите по "programming basics" в профила ми няма опция за предаване на домашно.Въпросът ми е дали това е нормално или просто при мен се е появил някакъв проблем?След всяка лекция, вместо опция да предам домашно, виждам думите "няма домашно".В онлайн форма на обучение съм.Извинявам се предварително, ако въпросът ми е отговорен в по-предни теми или на друго място във форума.Просто не успях да го открия.Благодаря ви предварително!

0
Programming Basics
bambi avatar bambi 43 Точки

Като гледам няма предвидени домашни до момента.

0
Bellfayer avatar Bellfayer 18 Точки

Все още не са давани домашни. Може би след междинния изпит.

0
Rosi.Deyanova avatar Rosi.Deyanova 2 Точки

И аз пуснах същия въпрос преди около 2 дена. Обясниха ми, че тъй като курсът ни е улеснен, домашни ще има чак след междинния изпит. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.