Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

steliosP avatar steliosP -1 Точки

Индивидулно обучение

Колеги здравейте,

 

Бих искал да попитам предлагат ли се индивидуални уроци по Basics в софтУни?

Не се справих задоволително на междинния изпит от 06 март като искам да вметна ,че се постарах добре в подготовката си за него.Бях редовен на лекциите и си пишех домашните/по трудните задачи с  помощта на моя ментор/.

Мисля че ще ми е от полза да поработя индивидуално с някой преподавател срещу заплащане.

Ще съм ви признателен  ,ако ми препоръчате накого от СофтУни или от София като цяло.

Поздрави.

SteliosP

-1
Programming Basics 20/04/2016 17:01:44
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

https://softuni.bg/forum/1229/individualni-uroci-po-programirane-ima-li-interes

 

Или просто говори с някой ментор или лектор, ако държиш да е преподавател от софт уни, но съм сигурен, че има хора от по-горните нива които биха ти свършили работа. :)

0
steliosP avatar steliosP -1 Точки

Здравей и благодаря за отговора.

Можеш ли да ми препоръчаш някого тъй като съм още новак в СофтУни

Поздрави

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Ами много е относително, всички ментори и лектори са кадърни, особено на този материял няма как да попаднеш на лектор, който не го разбира, така че всичко зависи от това кой ти се струва най- симпатичен и най-добре обясняващ.

0
G.Borisov88 avatar G.Borisov88 13 Точки

Пробвай да решаваш задачи от C# книгата паралелно с лекциите. Практиката никога не вреди. 

0
g.kolev avatar g.kolev 82 Точки

Здравей.
Моят съвет е да ходиш редовно на срещите, които ментора ти организира с предварително подготвени въпроси. Също така би било чудесно да се опиташ да решаваш трудните задачи първо сам, евентуално ако не успееш ги решете с него. Програмирането се учи с писане, много писане. В момента курса Programming Basics е направен така, че доста по-плавно да се взема новия материал, което означава, че с достатъчно време отделено за писането на код, няма да имаш проблеми в усвояването на материала. Разбира се, на различните хора би им отнело различно време да разберат дадено нещо, но това е напълно нормално.  
За мен ментора е най-близкото нещо до частни уроци за Programming Basics и с мотивиран ментор, не виждам смисъл от такива уроци. Ако все пак настояваш, колегата е приложиш тема, където се обсъжда това. Ако имаш други въпроси можеш да се обърнеш към мен тук във форума или на контактита в профила ми.
Поздрави.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.