Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Изпитът е отворен за практика. Извиняваме се за закъснението!

1
07/03/2016 18:18:21
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Благодаря много!

А може ли линк към тестовете?

Поздрави!

1
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Аз също бих желал да погледна авторското решение. Може ли линк или да го качите?

Благодаря предварително!

0
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Авторското решение както и тестовете, ще бъдат качени до няколко дни в Judge.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Докато излезе авторското решение, ето едно решение за 100 от 100 без задачката за евента. За около 2 - 2 часа и половина, в нощта преди изпита (бета тест)

https://github.com/RoYaLBG/SoftUni-OOP-VegetableNinja

1
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

По - рано днес видях, че си качил решението си в гитхъб, и утре мисля да го разгледам по - задълбочено :)

А би ли дал малък хинт, какво точно тестват 2 и 7 тест в джъджа? :)

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ами не съм писал аз задачата, и не съм наясно с тестовете. Мога да ги отворя, но са огромни и не ми е ясно какво тестват. Подозирам, че трябва да има тест, който тества Regrow на зеленчуците, както и такъв, който тества валидациите (Power и Stamina да не падат под нула)

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Ясно, благодаря ти :)

 

0
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Тестовете и авторското решение са качени. Извинявам се за закъснението !

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.