Loading...
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Какво става с випуск януари 2015 (от СофтУни 1.0) в СофтУни 3.0 ?

Изгледах допълнителната лекция за представянето на Софтуни 3.0 за настоящи студенти,но обичайна практика е нашия випуск да е "призрак"...Някой може ли да ми каже нашия път в СофтУни какъв е след като завършим сегашния модул "Front-end"?Какви допълнителни курсове трябва да изкараме за професиите "C # Web Developer " и за "JavaScript Developer",защото доколкото разбрах ние сме карали май всички курсове за тези две професии?Какво още ще трябва да учиме за диплома ?

Тагове:
16
Въпроси за SoftUni
manito_17711 avatar manito_17711 43 Точки

Някой... нещо... ръководство.. екип... отговор..

Вярно, че не останахме много, но все пак ни има..

 

Поздрави

6
11/03/2016 14:12:50
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Да се надяваме,че докато мине AngularJS ,ще се сетят за нас....

1
verito898 avatar verito898 265 Точки

Аз звънях преди малко, че така и така имах други въпроси - от там ми казаха, че по-късно някой от екипа ще се включи по темата.

Доуточнение за екипа понеже  дори и по телефона малко трудно обясних кой випуск сме: реално ние сме изкарали курсовете от 1вото  ниво на SoftUni 1.0 : java,html/css,js,php непосредствено след това влезе softuni 2.0 и влязохме дирекрно в backend нивото. След това минахме OOP и HQC и в момента караме frontend нивото.

3
11/03/2016 14:49:05
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

За колегите от стари випуски на СофтУни ще важат новите правила. Ще ви се преизчислят кредитите (много е вероятно да се вдигнат) и след това като си покриете изискванията за новите професии, ще ви се издаде и сертификата. Ако сте били с по-ниски резултати, е възможно въпреки големия брой курсове, да не ви достигнат кредитите за завършване. Може да се явите на повишаване или да добавяте кредити от допълнителни курсове.

Наков

1
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Моето предположение е, че след като си покриете нужната бройка кредити, получавате C# Web Developer диплома. (Т.е. изобщо не ви обърква плановете новата програма).

От това, което гледах JavaScript Developer включва курсове, които досега не са водени (или в краен случай са били отворени?). Мисля, че JSCore съвпада със сегашния Front-End модул...

 

 

0
11/03/2016 17:12:52
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Кои кредити ? До сега се борихме за 130,сега стават 170 ? като ги направя 150 да не се дигнат до 200 ?

2
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Ами старите, разбира се! Т.е. максимум да ви задължат да вземете 1-2 отворени курса...

0
11/03/2016 17:17:03
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Доколкото разбрах ще се гледат новите, но старите ще бъдат преизчислени и коригирани единствено нагоре. Това защото в новата програма някои курсове дават повече кредити отколкото сега. 

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

Ами аз се чух пак с екипа и казаха, че ще изпратят майл като влезе новата програма и ще обяснят с подробности какво следва за нас (отново :D ). До колкото разбрах ще можем да изберем специалност - отново ще трябва да се плати и за нея и след това изпитите които не сме карали да ги изкараме за да вземем тоя сертификата за професия. Откровенно казано ако наистина ми трябваше тоя сертификат за професия цялата  работа ми се вижда кофти ама щом така са го решили ...

1
11/03/2016 18:16:04
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

А защо на всички випуски обясниха сега,а на нас в неизвестното бъдеще...ние да не сме по-малко хора...

2
mbencheva avatar mbencheva 52 Точки

защото никой не си спомня за този "странен" випуск ;-)

2
verito898 avatar verito898 265 Точки

Може малко да са ни позабравили незнам :D .Чесно казано мен тези промени много много не ме вълнуват ще си карам курсовете които са ми интересни и така . Реално вече сме минали почти цялата програма на обучение и  преспокойно мога да си се ориентирам към търсене на работа. Кофти е за тези които се борят за сертификата за професия защото пак трябва да се заплаща да се изчакат нужните курсове които трябват и т.н. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.