Loading...
Angeld55 avatar Angeld55 20 Точки

Ето така е формулиран пакета" "Advanced C#/ Java Fundamentals - поправителен/ повишителен изпит - 13 март 2016".

Тръгни просто да въвеждаш от клавиатурата и ще ти се появи !

0
deniz avatar deniz 29 Точки

Еми няма го при мен..

0
geiff avatar geiff 71 Точки

И  при мен го няма

0
i.yotov avatar i.yotov 0 Точки

При мен също не излиза.

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Ходи на място при Алекс или Ева на рецепцията и си плати и те ще те вкарат в изпита.

0
deniz avatar deniz 29 Точки

Така мисля да направя утре. Благодаря Ви за отговорите. 

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Утре най добре, защото събота и неделя мисля че няма никой там.

 

0
geiff avatar geiff 71 Точки

По принцип събота се отработва, а който няма възможност да плати, на място как може да си заплати поправката, след като не му излиза в сайта такава възможност?

0
deniz avatar deniz 29 Точки

Някой ходи ли да пита в офиса?

0
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Някакви разяснения относно проблема със заплащането? Вчера писах до СофтУни, но уви още няма отговор. :(

0
12/03/2016 10:01:50
fruityloops avatar fruityloops 22 Точки

Трябва да отидеш на място и да заявиш, че искаш да се запишеш за този изпит. Поради някаква причина някои  акаунти нямат възможност да заплатят. След като си заявиш, ти се отключва възможността да заплатиш от профила си.

Тъй като е 12-ти вече, Royal в една от темите беше споменал, че има шанс, не гарантиран, че може да отидеш в деня на изпита и да питаш този, който провежда изпита.

0
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Ясно. Дано да е възможно, тъй като мога да отида в СофтУни най-рано утре преди изпита.

0
mgerin avatar mgerin 4 Точки

Тъй като и аз нямам възможност да отида на място, вчера се обаждах по телефона и уж ми отключиха изпита. Да, обаче продължава да липсва в списъка ми. Трих бисквитки, влизах от други браузъри - нищо. Не го виждам и това си е. Днес пак звънях, но не се свързвам (не знам дали е работен ден за администрацията). По-късно ще опитам пак и ако не стане, ще пробвам утре на място преди изпита.

 

П.С. Успях да се свържа по телефона, бяха много любезни и ми отключиха изпита, така че успях да си направя плащането.

0
12/03/2016 13:22:44
maria_ruskova avatar maria_ruskova 15 Точки

И на мен не ми излизаше, но им писах и ми го активираха. За поправките не изпращат място в залата, явно ще чакаме да видим кои ще останат свободни. Не мисля, че ще е проблем да се плати на място, стига да са останали свободни места.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.