Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

Читав темплейт с рутиране, вюта, кинви, темплейтинг, модели, логин/регистрация и т.н. промиси пропуснах

Здравейте, Боговомил добре обясни нещата, но на мен пак не ми стана ясно всички тези неща като се навържат какво трябва да стане и се мъчих и по неговия темплейт и пак нищо не стана. даже не ми дава грешка да видя къде не ми е наред кода, та има ли някой демо код където мога да видя всички неща в действие и тогава мисля, че ще ми се разясни повече нещата. има доста кодове във форума и в github, но никъде не откривам с пълната система с рутиране, вюта, кинви, темплейтинг, модели, логин/регистрация, промиси и може да има и допълнителни неща :D 

мерси.

или последния вариант на Богомил, ако някой може да ми каже къде мога да го намерия, защото в неговия github виждам само неща от предния курс на parse

4
JavaScript Applications 11/03/2016 21:32:35
exploitx avatar exploitx 71 Точки

От предния курс лаб-а Social Network, той е пример за това което търсиш.

Потърси решение в интернет или аз мога да ти пратя моето, но още не съм го довършил.

Най-добре седни и си го направи сам, все пак е ЛАБ. :)

1
13/03/2016 12:21:36
exploitx avatar exploitx 71 Точки

Сега видях, че предния курс маи са правили лаб-а с готов framework, все пак аз се помъчих сам да го направя.

Това е резултата,линк, функционалността не е пълна, но мисля че ще ти е от полза да го разгледаш

1
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Браво, много полезно ми беше! За колко време го написа? Аз вече 6 часа го разглеждам и разучавам, камо ли да го напиша за толкова време :)

Малко препоръки: 

Погледни ако искаш на Богомил кода от Applications Architecture. Ще ти помогне да оптимизираш data, особенно в часта с подаването на header да няма повтаряемост. Също така можеш да не връщаш промис на всеки метод в data, просто ще връщаш промиса от requester-a. Има качен и Демо проект, но го виж в лекцията, който е по-пълен, но не е линк а се сваля директно zip.

https://github.com/BogomilDimitrov/JSA-Design-Patterns-Live/blob/master/js/helpers/requester.js

1
exploitx avatar exploitx 71 Точки

Ден и половина го писах кода, обаче без някакви големи знания по архитектура(то си и личи).

Подготовките за предните изпити също са много полезни.

Днеска правих PhoneBook изпита, гледайки подготовката за изпита. линк

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.