Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

S.Asenov avatar S.Asenov 35 Точки

Въпроси относно новите специалности и записването в тях.

Здравейте,

Не успях да си отговоря на няколко въпроса относно новите специалности(професии) и по-точно реда(изискванията) за записване в някоя от тях. 

Първият ми въпрос е след подготвителния модул ще има ли изпит или не? Един казва, че ще има, а според други само екипни проекти без изпит.

Вторият ми въпрос е, ако реша да изкарам първите 2 модула от курса по JavaScript ще имам ли после възможност след тях да се запиша директно на първите два модула от PHP и при какви условия? Имам предвид да изкарам първо JS Core и MEAN Stack, а след тях директно PHP Fundamentals и PHP WEB. Може и последователността да е друга.

Трети и последен въпрос - дали има опасност да не се съберат достатъчно хора за някоя от специалностите и курса по нея да не бъде проведен? За сега не срещнах никой друг желаещ за PHP или JavaScript. Всички обсъждат само .NET и Java и започвам да се опасявам дали изобщо ще се състоят другите курсове.

Знам, че повечето хора нямат все още пълна информация и е трудно да се даде отговор на въпросите ми, но все пак се надявам да поразсеем мъглата. Ще съм благодарен и ако се включи някой "вътрешен човек" :). Предварително благодаря!

 

 

0
Въпроси за SoftUni
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Здравей, ще има изпит след специализирания курс, до колкото разбрах по един изпит по твой избор. Доколкото до желаещите за JS и PHP повяврай ми много са, аз съм един от тях, нали за това ще има този ориентировачен модул за да могат хората да разберат какво са JS и PHP и да видят дали им харесва или не. На втория пъпрос не мога да отговоря xD.

1
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Отговор на първия въпрос - не, на края на ориентационния модул (ако правилно съм разбрала въпроса) няма изпит - видео 


Втори въпрос - и аз не знам, но предполагам, че ще може тъй като са отделни модули, като приключиш единя може да се включиш в другия. Според мен обаче, е по-добре да се изкарат поне по 2 модула от направление или паралелно JS Web Basics и PHP Fundamentals зависи какви са ти целите и с какво време разполагаш (това са само някакви мои догатки, защото не знам какви курсове ще има всеки модул и дали е възможно да се карат паралелно от гледна точка на натоварване и време на провеждане)


Третият въпрос - сигурно е възможно някога при някакви обстоятелства да не се събират достатъчно хора за провеждане на определено направление, но на този етап не мисля, че има възможност това да се случи, особено след като има ориентационнен модул. 

2
12/03/2016 10:21:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.