Loading...
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Улично осветление около СофтУни -> да подадем сигнал към Общината

Колеги, забелязвали ли сте, че в района на СофтУни (ул. Тинтява, ул. Самоков, ул. Николай Хайтов) няма улично осветление. Това е отговорност на общината и ние като граждани можем да подадем сигнал.

Ако някой е съпричастен към проблема, нека подаде сигнал за проблема към общината:

http://call.sofia.bg

Ако оплакванията са много, има голям шанс някой да обърне внимание на проблема.

Наков

33
Предложения и проблеми 15/03/2016 11:12:30
askata92 avatar askata92 2 Точки

+1 сигнал, от мен :)

1
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

+1 и от мен. Само знаят да пишат актове за паркиране :)

 

2
aleksshao avatar aleksshao 19 Точки

+1 още един повече...

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

И аз пуснах сигнал за проблема. Тъй като доста пъти съм ползвал тази платформа съм забелязал, че по-бързо реагират (ако може да се нарече бързо), когато се качат снимки във формуляра. Ако някой от Вас има вечерни лекции и добра камера на телефона, нека снима след лекции да се вижда колко е зле положението.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Може да снимате произволна тъмна улица в София. В тъмнината нищо няма да се види и без това.

Иначе -> добра идея. 10x

3
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Не, да се снима със светкавица, за да се види че няма осветление, то си личи, когато светлината е от светкавицата.

Извън темата: тук в кв. Борово подадох множество сигнали, някои от които за изоставени автомобили. Част от тези, които съм снимал получиха резултат, другите без снимка просто си чакат, въпреки че звъня и питам какво става. Като цяло трябва да се ръчкат с пръчка за да работят (като магарета) :D

2
15/03/2016 14:00:09
PlamTopchiev avatar PlamTopchiev 15 Точки

Можете да снимате вашата улица,ама кажете че е на СофтУни .. е тва сега какво беше???

-1
Gratsiela avatar Gratsiela 4 Точки

Здравейте колеги,

аз лично пуснах сигнал и на мен ми се обадиха почти веднага да ме питат дали има някаква инсталация на улично осветление което не работи или липсва напълно. Чесно казано не бях забелязала дали е имало стълбове или не, после проверих, но според мен трябва да се пускат повече сигнали и ще ни обърнат внимание....Много е важно осветлението. Аз съм момиче и след лекции ме е страх да се прибирам чесно казано...

ПУСКАЙТЕ СИГНАЛИ

PLEASE...

0
Eljunia avatar Eljunia 22 Точки

+1 сигнал и от мен. Като си помисля за прибиране след вечерното обучение, тръпки ме побиват. Добре, че се движим на групи към метрото, но това не решава проблема - не знаеш къде стъпваш и дали няма да се пребиеш. Има и един тесен участък, който в тъмното не забелязах - мостче ли беше, просто нямам думи! По маршрутите за метростанцията и към спирките на автобусите би трябвало не само осветление да поставят, но да обезопасят и където липсват, да се направят високи тротоари.

Ако някои колеги от вечерните групи по QA (сряда и петък от 18:30 ч.) имат път към Младост - 2, 3 или 4 и са с кола, бих се комбинирала с тях :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Колеги,

Софийска община слага улично осветление пред СофтУни. Благодарности от всички студенти, преподаватели и служители. Може би сте видяли разкопките около сградата и по цялата улица. Ще има улично осветление и улични лапми край сградата на СофтУни на ул. Тинтява, най-вероятно от началото на 2017 г.

Явно съединението прави силата. Стотици студенти докладваха за проблема и не останахме незабелязани. Благодарим на всики, които отделиха време да докладват проблема!

Може би трите мащабни строежа на ул. Тинтява забързаха решението на Общината да оправи въпроса с липсващото улично осветление, но така или иначе те си свършиха работата и заслужават поздравления. Страхотно е да виждиш на практика, че някои неща в България се подобряват и мнението и желанията на гражданите все пак имат някакво значение.

Наков

6
boykostoyanoff avatar boykostoyanoff 15 Точки

Жалкото е че трябва да "подсещаме" за тези неща.

1
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Не е жалко, така се прави, няма кой да чака управляващ, който не минава от тук през нощта. Това е гражданска отговорност, а не оная застраховка, дето не върши работа :)

П.С. Гражданска отговорност е и да не си хвърляме фасовете пред СофтУни и където и да било другаде, освен в кофата за боклук (пиша това, понеже много селяни по манталитет (не по местожителство) си хвърлят фасовете).

0
26/12/2016 22:44:09
PlamTopchiev avatar PlamTopchiev 15 Точки

Сигурно много хора са пуснали сигнал за СофтУни ма не и за тях си...и Наковото отблагодарение е да махне клиповете от Youtube и свободния достъп :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.