Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tedimarkova avatar tedimarkova 6 Точки

Area of Figures

Здравейте, надявам се да не ставам досадна. Проблема ми в задачата Area of Figures ( http://pastebin.com/pFe8e577 ) e че като я тествам в VS не ми дава грешка, а в judge- а ми дава 75/100 и следното обяснение:

Unhandled Exception: System.FormatException: Input string was not in a correct format.
   at System.Number.ParseDouble(String value, NumberStyles options, NumberFormatInfo numfmt)
   at Area_of_Figures.Program.Main(String[] args)

 

Тагове:
0
Programming Basics
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Ред 18 трябва да започва с else if, иначе като се въведе square и след като излезе резултата, и очаква да вкараш още един input от else-a по-надолу.

1
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Да, тествах го и аз - това е проблема.

0
tedimarkova avatar tedimarkova 6 Точки

Благодаря ви,

разбрах грешката.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.