Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

[Exam] Advanced JS - 21 Февруари 2016 Оценки

Здравейте,

Мисля, че е време да се отвори отделна тема за това. В профила си видях, че се е появил следващият курс, преди малко получих покана за записване на изпит за Javascript Applications, а оценките все още не са изленали... И което е по-лошото от екипа не ни предоставят никаква информация какво се случва. Ще се радвам(а предполагам и другите колеги) ако поне ни уведомите колко време ще е забавянето и ако ви е на сърце да кажете, защо така се получи.

 

Тагове:
8
JavaScript Advanced
verito898 avatar verito898 265 Точки

Колега предполагам отговора ще е непредвидени обстоятелсва :D . Един съвет от мен - не приемай казаните срокове много насериозно,защото наистина повечето пъти не се спазват и разочарованите сме ние. Погледнато от положителната страна:  няма да ни избягат оценките, притеснително ще е ако не излязат до поправките обаче .

2
15/03/2016 17:27:12
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Честно да ти кажа, не са ми чак такъв проблем оценките... Тука става въпрос и за това, че си плащаме, а никой дори не се и опитва да ни уведоми какво се случва...

1
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Така като гледам датата за AngularJs е 23 април.Тоест поправките ще почнат сигурно май и оценките ще са готови към 30 април.

1
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Т'ва почва много да ми прилича на един преподавател от университета в който уча: Изпита сме го правили преди 1 месец има 3 дена до поправките и като го попитаме кога ще излезнат оценките отговора винаги е:"Има време колеги" и така всеки път...

3
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Точките излязоха. :)

1
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Да попитам ,всеки които е направил бонус задачата ли му е писана в коментара ?

0
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

На мен пише това: "Не си направил си бонус задачата." laugh

0
16/03/2016 14:22:35
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

аз съм е направил ,а не ми е отбелязана с коментар....

 

0
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

Колеги не знам Вие на какво мнение сте, но аз мисля че трябва да се качат тези Unit тестове за конкретния изпит. Дават 16 точки, но аз не мисля че 16 точки са малко, а и знам какво съм писал, т.е. освен от тях не знам от какво са ми взели точки (всъщност не като коментар пише => "Некоректна валидация за булевите полета.". Не ми се вярва от там да съм така злобно орязан.

1
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Колега ,колко точки имаш и отразена ли ти е бонус задачата в коментара ?

 

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здрасти колега, аз направих бонус задачата. Не е споменато нищо за нея в коментара, но съм далеч от мисълта че не е забелязана. Отразена е в точките, според мен.

0
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Доколкото виждам това са само точките от ръчна проверка. Т.е. макса би трябвало да е 89. И аз съм направил бонуса и не ми го пише - така че се включва споко.

1
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Критериите за оценяване спаднаха и затова максималната оценка е 80 точки за напревен целият изпит (без бонусната задача или допълнителни бонуси). Тоест за оценяването се счита 80 точки за максимален резултат (може да имате повече, ако сте направили бонусни задачи).

4
Alexk avatar Alexk 26 Точки

А колко е минимума за взимане на изпита? 

0
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

48 от 80 (60%)

2
lubomir.mladenov.5 avatar lubomir.mladenov.5 23 Точки

Значи за всеки изпит са различни критериите. От какво се определят? 60% не е ли много за вземане на изпита?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.