Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

r_panchev97 avatar r_panchev97 71 Точки

Въпрос относно СофтУни 3.0

Здравейте ! Гледах видеото от представянето на СофтУни 3.0, имам следния въпрос. Orientation Module и Professional Modules всичките модули ли започват май месец, или първо трябва да изчакаме да свърши Orientatio module, за да започне примерно PHP Developer Profession ?

Тагове:
0
Общи приказки
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

До май месец си учиш каквото си започнал, май месец почва Orientation модула, за 4 месеца. Доколкото знам почват един след друг всички курсове (C#, Java, PHP, JS), не зная дали са така хронологически. Ако някъде греша моля поправете ме.

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

През май месец паралелно ще вървят Ориентейшън и Си шарп/Джава фундаменталс. Ако избереш да караш някои от тях, от септември продължаваш с един от двата Databases. 

Ако си се спрял на PHP или JavaScript, тогава караш Ориентейшъна, а след това от септември започваш един от двата езика.

Това е програмата:

 

§May-August 2016

    C#/Java Fundamentals – C#/Java Web Developer Profession

    Software Technologies – Orientation module

§September-December 2016

    DB Fundamentals – C#/Java Web Developer Profession

   JavaScript Core – JavaScript/PHP Developer Profession

 

Не можеш да започнеш PHP по-рано от септември.

2
15/03/2016 21:18:48
r_panchev97 avatar r_panchev97 71 Точки

Видях, че има summer break. Има ли информация от кога до кога е ?

0
georgi.marokov avatar georgi.marokov 13 Точки

А за тези от нас, които започнахме ноември и кажи-речи изкарахме Fundamentals на C#, продължаваме септември с DB Fundamentals?

0
16/03/2016 14:45:32
supersane avatar supersane 234 Точки

Да, лятото или почиваш или караш orientation модула, и на есен DB Fundamentals.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.