Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VladimirAnaniev avatar VladimirAnaniev 54 Точки

Съвет относно кандидатстването

Здравейте, записал съм се за курса Programming Basics март 2016 и ме интересува дали ако изкарам изпита на 24.4.2016 ще мога да кандидатствам за следващото ниво например през септември или трябва да се явявам отново?

Също така понеже мисля да кандидатствам и във ФМИ, добра идея ли е да съчетая ФМИ със СофтУни или по-добре да избера само едното?

 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
supersane avatar supersane 234 Точки
Best Answer

След изпита ти по basics ако имаш над 50% от резултата, можеш да запишеш Fundamentals. Относно ФМИ и СофтУни, зависи от теб дали ще можеш да се справиш с двете неща. По принцип е хубаво, стига да имаш силата и времето да се справиш. Успех!

2
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

След като минеш бейсик може при всяка възможност да се запишеш в фундаментал.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.