Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

onefen avatar onefen 27 Точки

Сетификат

Здравейте,

Днес видях, че най-накрая са излезли резултати от изпита по Advanced JavaScript от 21.02.2016г. Тъй като знам, че Софтуни дава сертификат при оценки над 5.00, а аз на този изпит съм изкарал повече, което до сега не ми се беше случвало, бих искал да разбера как и от къде мога да си получа сертификата за този модул. Само да вмъкна, че не съм от София, карам курса онлайн и идвам само за изпитите.

Благодаря предварително.

-3
Въпроси за SoftUni
agoranov avatar agoranov 12 Точки

Сертификатите излизат автоматично в профила ти до няколко дни. Оттам може да го изтеглиш или принтираш. 

 

ПП

Извинявам се ако става въпрос за отворен курс. Там незнам как стоят нещата.

0
boryana.baeva avatar boryana.baeva 14 Точки

Като влезеш в профила си горе над името и снимката имаш ред с няколко таба, един от които е "Сертификати". До няколко дни(или седмици, зависи за колко време ще бъдат обработени, не знам) би трябвало сертификатът ти да бъде пуснат там като линк и ще можеш да си го свалиш в pdf формат.

0
g.kolev avatar g.kolev 82 Точки

Здравей.
Всички сертификати се намират в профила ти под шапката на Сертификати. В случай, че не е там, ще излезе до няколко седмици (за по-точна информация пиши на info@softuni.bg). Ако питаш за хартиения сертификат, през определен период от време (когато се съберат повече сертификати за връчване от различни курсове) се организира публично връчване на сертификатите от Наков. Ще получиш информация на мейла когато наближава организирането на такова.
 

2
16/03/2016 18:27:37
byclops avatar byclops 126 Точки

По мои наблюдения, сертификатите се генерират във вторника, който следва след публикуването на оценките. Това важи за редовните и за отворените курсове.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Блгаодаря за отговорите
.

Ами ще изчкам малко да видя дали ще се появи

:)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.