Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivailo_Kodov avatar Ivailo_Kodov 97 Точки

Хартия за ръце в тоалетните

Всеки път гледам по тоалетните "задръствания", а една част от хората късат тоалетна хартия, за да си избършат ръцете, а други си играят със сешоара. Не е ли по-удачно  да се сложи  хартия за ръце?

Тагове:
3
Предложения и проблеми 17/03/2016 12:35:08
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Странно е, че в такива учреждения очакваш да срещнеш умни, интелигентни и възпитани хора, а накрая оставаш изумен от простотията, която те заобикаля.

7
Ivailo_Kodov avatar Ivailo_Kodov 97 Точки

Интересното, е че всички се хващат за изказването ми, че е малоумно да се ползва тоалетна хартия за подсушаване на ръцете...И не разбират въпроса/предложението.. Както и да е живи и здрави :)

0
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Моето изказване не беше отправено към теб, а в подкрепа на казаното от теб. Какви ли не хора съм срещал в тоалетните, а и не само.

2
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Тоест, да перифразирам изказаното ти мнение, е малоумно да се използва сешоара, за да си подсуши човек ръцете, въпреки, че неговата главна функция е точно тази ? Би ли споделил, какво е твоето интелигентно заключение, относно това, как да си подсуши човек ръцете, за да може после да хване спокойно мобилен телефон или лист хартия ? Също така, ти изглежда малоумно, да не стоиш на сешоара 20 минути, докато успееш да постигнеш резултат, а да подсушиш ръцете си с два къса тоалетна хартия за 3 секунди и 47 стотни ?

0
Ivailo_Kodov avatar Ivailo_Kodov 97 Точки

Малоумно е  да си бършеш ръцете с тоалетна хартия .., която не е за това, сешоара е ок .. , но като се набутат 10 човека в тоалетната става по -тегаво. Неправилно си ми разбрал мнението.Иначе "моето интелигентно мнение" съм го написал като име на темата.. Просто ще е по-удобно да има и хартия за ръца , за да става по-бързо. Това е в полза на всички и не е нужно заяждане.

4
17/03/2016 12:18:56
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

От наблюденията ми забелязвам, че сушоарите за ръце не са ефективни, когато влезнат повече хора в тоалетната, бавно става (освен онези Турбо джет, дето си пъхаш ръцете вътре за 3 секунди)

2
aleksshao avatar aleksshao 19 Точки

Мисля, че тук можем да създадем код с няколко променливи и няколко условия! Заради задръстванията трябва да ограничиме целочислените стойностти до байт. Чакам мнения.........

2
Ivailo_Kodov avatar Ivailo_Kodov 97 Точки

хахах някакъв garbage collector , който да освобождава пространството при мивките по-бързо...., за да има място за новите променливи, които излизат от кабинките примерно :D

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.