Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

baxlash avatar baxlash 31 Точки

И аз никъде не мога да намеря повече информация. Би било добре някой запознат с процедурата да внесе малко светлина как става записването.

1
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Записването вече е активно :)

1
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Всеки би следвало днес да е получил имейл с възможността да се запише за отборен проект.

Успех

1
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Според вас да участвам ли, като се вземе предвид ежедневието ми?

На работа съм, почти всеки вторник, четвъртък, събота и неделя. Направиха ми графика така, че да мога да ходя на лекции. Лошото е, че нямам много свободно време за skill-ване и правене на домашни, а работния ден ми е по 12 часа... Тъй като тепърва започваме, предполагам няма да ми е много лесно и работа и лекции, домашни и прочие. Така погледнато искам да ме посъветвате, да заявя ли участие или не.. Защото ако го направя и не смогвам с всичкото това темпо, ще прецакам други хора, а и ще бъда санкциониран. А ако не се запиша и гледам само да ходя на лекции и да предавам домашно в срок, накрая много ли ще изгубя ако не съм се явявал на такъв тип евент?

Общо взето е трудно да се работи и учи едновременно, но за съжаление няма начин..

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Зависи колко бързо учиш. Ако можеш лесно да възприемеш материала от лекцията и не ти трябват много решаване на домашни, то тогава се запиши. В противен случай моят съвет е да оставиш за сега отборния проект и да се запишеш в такъв като намериш малко повече свободно време или напреднеш достатъчно, че усвояването на материала да става по-бързо.

2
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

За кое имаш впредвид за Teamwork and personal skills или Java, не се разбира, а и таговете не помагат особено, защото като категория си избрал Teamwork and personal skills, но ние още не сме започнали, че да ни разпределят в екипи.

0
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Имах предвид за отборния проект, но мисля, че RoYaL ми даде отговора, който търсех.

Благодаря все пак. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.