Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Преди всичко инсталирай Ruby (ще ти трябва за инсталацията) след като инсталираш Ruby ще имаш достъп до командата gem

ако си с Windows отваряш cmd ако си с Linux отваряш terminal и пишеш:


gem --version / gem -v

Ако отдолу ти изпише някакви числа значи всичко е точно.
Следващата стъпка е:
gem install sass  Ако си на Linux : sudo gem install sass

това ти вика библиотеката gem и за теб тегли и инсталира sass със всичките му зависимости. След като приключи провери дали имаш sass 

sass -v

Ако ти изпише версия нещо от сорта на Sass 3.4.21, значи си готов.
Поздрави!
 

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Инсталирах Ruby

но като напиша gem --version / gem -v

ми дава

'gem' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

Независимо дали го нашиша в главната директория, в тази на Node.js или в тази на ruby

0
onefen avatar onefen 27 Точки

май стана

0
onefen avatar onefen 27 Точки

да и сега
?

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Аз ползвам това и съм много доволен.

0
poppy.mag.9 avatar poppy.mag.9 69 Точки

И аз като колегата използвам коалата и нямам яд.

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

https://softuni.bg/forum/7748/info-sass-za-webstorm

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.