Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Въпрос относно кандидатите за софтуерния университет ненавършили осемнайсет години.

Здравейте!

Кандидатстването вече е отворено и мисля да кандидатствам за следващият прием. Проблема е, че нямам навършени осемнайсет години. Внимателно прочетох Общите условия и се натъкнах на това: "Със сключването на договора за обучение, студентът декларира, че е навършил 18 години или ако не е, има одобрението на родителите си и може да сподели изисканата от него информация при кандидатстване и прием в университета." Та въпросът ми е следния: трябва ли и ако да как да докажа одобрението на родителите ми?

П.П. Търсих и в други подобни теми но не открих нищо.

3
Въпроси за SoftUni
mihayloff14 avatar mihayloff14 825 Точки

Мисля че най-компетентно би могъл да ти отговори някой от екипа на СофтУни. Затова те съветвам да се свържеш директно с тях от тук.

P.S: Поздравления за ранното ти ориентиране. Повечето твои връстници по това време най-вероятно хайманосват някъде, а ти вече мислиш за бъдещето си. :)

2
divoom12 avatar divoom12 37 Точки

Няма проблем да кандидатстваш, дори и да нямаш 18. Аз също нямам. 11-ти клас съм и никой не ми е искал да доказвам, че родителите ми са съгласни (те са). Даже и сега присъствено съм се записал за предстоящите курсове и проблеми няма. Единствения минус който знам или поне така разбрах, е че ще има някакво забавяне ако искаме да кандидатстваме към университет партньор, но това май ако си 12-ти клас не важи. Все пак те съветвам да се поинтересуваш допълнително, понеже и аз не съм много наясно.  laughing

1