Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valiobar avatar valiobar 29 Точки

HQC поправка 10.03

Колеги някой има ли идея какво се случва с оценките от поправката по кпк .Евентуално когга да ги чакаме

Тагове:
5
C# OOP Advanced
Zakkgard avatar Zakkgard 39 Точки

Бяха ми казали началото на тази седмица. Предполагам днес / утре :)

0
IvelinaVasileva avatar IvelinaVasileva 20 Точки

Началото на седмицата май е много относително понятие... wink

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Да, зависи от седмицата :D Това с началото на седмицата май го уговорихме за ООП-то. А estimate за HQC нямахме, за сега това което знам от проверяващите е, че утре ще имаме резултати. Така, че ако не утре, то в петък ще качим и оценки на база резултатите.

3
IvelinaVasileva avatar IvelinaVasileva 20 Точки

Благодаря за информацията! Добре звучи. :) 

0
geiff avatar geiff 71 Точки

За да не отварям нова тема да попитам и за Advanced C# кога се очаква да се отразят резултатите от поправката в профила?

2
stela.iv avatar stela.iv 115 Точки

Е то има и такава тема, ама...уви, никой нищо не казва :)

3
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Има качени вече точките по Advance C# от поправката, което значи, че скоро ще има и оценка

1
stela.iv avatar stela.iv 115 Точки

Дано си прав :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.