Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

S.Asenov avatar S.Asenov 35 Точки

Моля за видеото от лекцията "Потоци в Java" от 21.03.2016

Здравейте,

Моля да качите поне в youtube канала си видеото от състоялата се вчера лекция "Потоци в Java". В момента има само първа част на лекцията отрязана точно преди частта за файловете и стриймовете.

Благодаря!

1
Fundamentals Module
PetyoPetrov avatar PetyoPetrov 19 Точки

Ако  имаш желанието да си припомниш нещо от материята, спокойно можеш да погледнеш материалите от предходните курсове.Сходни са.

0
S.Asenov avatar S.Asenov 35 Точки

Благодаря за предложението, но предпочитам лекцията от новия курс. За това съм писал темата.

3
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Видеото е изпратено до колегите веднага след лекцията. Подозирам, че има проблем с ютуб, щом се е качила само първата част. Ще сигнализирам за проблема, предполагам че още утре ще бъде оправен. Благодаря за обелязването на проблема.

Поздрави,

Иван

1
Nicko avatar Nicko 0 Точки

преместих си въпросите  на по-адекватно място...

0
23/03/2016 02:16:02
S.Asenov avatar S.Asenov 35 Точки

И аз благодаря за отговора! Дано скоро е налично.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.