Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PlamenKoinov avatar PlamenKoinov 23 Точки

Problem 8. ***CSV Database - решение

Здравейте реших да споделя кода си доста е голям, но работи прилично ако следваш инструкциите. Казвам от сега не съм използвал класове защото исках да мине лекцията по ООП заради това кода е така написан.

Ето и решението: http://pastebin.com/9Rg5u9wA

Очаквам вашите мнения . :)

Тагове:
1
Fundamentals Module
PetyoPetrov avatar PetyoPetrov 19 Точки

Логика и код, върху които си се постарал доста! Толкова прекрасни, че са съвършен пример защо е необходимо да се учи ООП.  ;   ]

2
22/03/2016 23:35:54
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

В началото на условието се говори за три файла, а послу става дума само за два. Това е техническа грешка нали?

Или аз не съм доразрал.

Иначе поздравления, много ми хареса твоето решение.

0
23/03/2016 10:52:17
PlamenKoinov avatar PlamenKoinov 23 Точки

Ами да мисля ,че е грешка не го бях забелязал като решавах задачата видях само ,че трябва да пазя данните в тези два файла и така направих.

0
baxlash avatar baxlash 31 Точки

Доста си се постарал. Браво!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.